0

Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

Reklama

Sandra Kubicka będzie prowadzącą nowego rozrywkowego show na antenie Telewizji Polskiej. Chodzi dokładnie o „Rytmy Dwójki”. Wiadomość na ten temat od pewnego czasu przewijała się już w mediach, lecz teraz oficjalnie na ten temat głos zabrała Kubicka, która rozwijała wszelkie wątpliwości za sprawą wpisu zamieszczonego za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Reklama

Sandra Kubicka to modelka. Niedawno prowadziła program „Love Me or Leave Me. Kochaj albo rzuć”, który podobnie jak „Kamper Polska” był emitowany za pośrednictwem platformy TVP VOD. Cztery lata temu Kubicka zajęła trzecie miejsce w 10. edycji programu tanecznego Polsatu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Teraz będzie jedną z dwóch prowadzących nowy program rozrywkowy Telewizji Polskiej. Chodzi oczywiście o „Rytmy Dwójki”. Jego emisja rozpocznie się już 15 września.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Jego formuła ma opierać się na występach ośmiu gwiazd, które będą wykonywać dobrze znane polskie piosenki w parach z uczestnikami innych programów Telewizji Polskiej takich jak: „The Voice of Poland”, „Szansa na sukces”, czy „Tak to leciało”.

Wykonawcom towarzyszyć będzie orkiestra pod batutą Grzegorza Urbana, natomiast Marek Sierocki zaprezentuje historię każdego przeboju.

Reklama

Sandra Kubicka o nowym programie TVP

Wczoraj nagraliśmy pierwszy odcinek nowego programu,, Rytmy Dwójki ” który od przyszłego tygodnia będzie na głównej antenie! Powiem tak.. życzę każdemu takiej koleżanki w pracy @izabellakrzan jest przykładem „girls power” jest piękna, mądra, doświadczona i zna swoją wartość co przekłada się na absolutny brak zawiści i zazdrości. Dziękuje za pomoc, każdą cenną radę i ciepłe przyjęcie mnie na planie. No to dziś lecimy dalej... – napisała Kubicka na Instagramie.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Smutna wiadomość. Nie żyje znana polska aktorka

Jej wpis skomentowała między innymi Izabela Krzan.

Jejku jak miło, dziękuję! Dream Team! Kobiecy duet, który bedzie rosnąć w sile z kazdym kolejnym odcinkiem. You go Girl! A ja trzymam kciuki przyglądając się z boku – napisała gwiazda TVP.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sandra A Kubicka (@sandrakubicka)

Źródło: Wirtualne Media, Instagram

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama