0

Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Reklama

Aktor Jerzy S. może mieć kolejne problemy? Z informacji przekazanych przez media wynika, że prokuratura wniosła sprzeciw od wyroku nakazowego za wykroczenie tj. spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Reklama

Nowe wiadomości w tej sprawie przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych reporter Radia Zet Przemysław Taranek. Przypomnijmy, że chodzi o zdarzenie z udziałem Jerzego S., do którego doszło w połowie października zeszłego roku w Krakowie.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Auto prowadzone przez aktora brało udział w kolizji z motocyklistą na al. Mickiewicza w Krakowie. Wówczas na miejsce została wezwana policja. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że aktor prowadził pojazd po spożyciu alkoholu. Teraz media obiegły nowe informacje w tej sprawie, które przekazał reporter Radia Zet.

Reklama

Jerzy S. będzie mieć kłopoty?

Reporter Radia Zet Przemysław Taranek za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poinformował o sprzeciwie ze strony prokuratury od wyroku nakazowego za wykroczenie tj. spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym w sprawie Jerzego S. Zdaniem organu zasadzona kara grzywny jest „rażąco niewspółmierna”.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Będzie kolejny sądowy proces w/s aktora Jerzego S. Prokuratura wniosła sprzeciw od wyroku nakazowego za wykroczenie tj. spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W/g prokuratury kara 3 tys. PLN grzywny jest „rażąco niewspółmierna” – poinformował Przemysław Taranek za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Do zdarzenia z udziałem Jerzego S. doszło w październiku ubiegłego roku. Wówczas aktor postanowił opublikować oświadczenie za pośrednictwem konta swojego syna.

Szanowni Państwo! Bardzo żałuję i przepraszam, że wczoraj podjąłem tę najgorszą w moim życiu decyzję o prowadzeniu samochodu. Deklaruję pełną współpracę z organami powołanymi do wyjaśnienia wczorajszego incydentu. Jednocześnie chciałem zapewnić, że wbrew doniesieniom medialnym, nie zbiegłem z miejsca zdarzenia, lecz zatrzymałem się na życzenie jego uczestnika i razem oczekiwaliśmy na przyjazd policji – oświadczył artysta.

Źródło: Onet, Twitter

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem także z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama