0

Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do popularnego programu TVP [FOTO]

Reklama

Znana dziennikarka Magdalena Wolińska-Riedi wróciła do znanego programu informacyjnego TVP – „Wiadomości”. Wcześniej korespondentka została odsunięta w styczniu bieżącego roku od współpracy z Telewizją Polską z powodu jednego z wpisu zamieszczonych w mediach społecznościowych. Od czerwca Wolińska-Riedi przygotowywuje relacje dla programu TVP — „Między ziemią a niebem”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

Reklama

Magdalena Wolińska-Riedi zniknęła z anteny Telewizji Polskiej po skandalu, który miał miejsce na początku 2023 roku. Korespondentka TVP wzięła udział w dyskusji na Twitterze, która zahaczyła o temat wojny na terytorium Ukrainy.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Smutna wiadomość. Nie żyje znana polska aktorka

Dziennikarka napisała między innymi: „Czyli stygmatyzujemy cały rosyjski naród za szaleństwo Putina i spółki. Chyba tylko my Polacy, którzy wyssaliśmy nienawiść z mlekiem matki, możemy to tak interpretować”. Następnie dziennikarka postanowiła przeprosić za swoje słowa. Mimo wszystko prędko w tej sytuacji zaregowała Telewizja Polska.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Dziennikarz Telewizji Polskiej zgodnie z zasadami etyki powinien traktować media społecznościowe jako formę publicznej wypowiedzi, mając na uwadze, że także tam reprezentuje Telewizję Polską S.A. oraz że prywatne wypowiedzi dziennikarzy powszechnie kojarzonych z TVPS.A. mogą być postrzegane jako jej stanowisko i mieć znaczący wpływ na opinie o TVP S.A. — pisała Telewizja Polska w kontekście odsunięcia Magdany Wolińskiej-Riedi od obowiązków służbowych.

Reklama

Magdalena Wolińska-Riedi w „Wiadomościach” TVP

Magdalena Wolińska-Riedi pojawiła się pierwszy raz od ośmiu miesięcy w wydaniu serwisu informacyjnego „Wiadomości” w TVP. O tym fakcie dziennikarka postanowiła poinformować za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Aktualności o kryzysowej sytuacji na Lampedusie już za chwilę. Zapraszam Państwa na Wiadomości TVP – napisała Magdalena Wolińska-Riedi za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

To pierwsza relacja Wolińskiej-Riedi w „Wiadomościach”, po tym jak pod koniec stycznia została odsunięta od pracy w Telewizji Polskiej – poinformował portal Wirtualne Media na ten temat.

 

Źródło: Wirtualne Media, Twitter

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama