0

Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do TVP

Reklama

Magdalena Wolińską-Riedi na początku bieżącego roku została odsunięcia od współpracy z TVP. Teraz w sprawie popularnej dziennikarki pojawiły się nowe informacje. Wolińska-Riedi według portalu „Wirtualne Media” ponownie wróciła do Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Reklama

Magdalena Wolińska-Riedi zniknęła z anteny Telewizji Polskiej po skandalu, który miał miejsce na początku 2023 roku. Korespondentka TVP wzięła udział w dyskusji na Twitterze, która zahaczyła o temat wojny na terytorium Ukrainy.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

Dziennikarka napisała między innymi: „Czyli stygmatyzujemy cały rosyjski naród za szaleństwo Putina i spółki. Chyba tylko my Polacy, którzy wyssaliśmy nienawiść z mlekiem matki, możemy to tak interpretować”.

Następnie dziennikarka postanowiła przeprosić za swoje słowa. Mimo wszystko prędko w tej sytuacji zaregowała Telewizja Polska.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Dziennikarz Telewizji Polskiej zgodnie z zasadami etyki powinien traktować media społecznościowe jako formę publicznej wypowiedzi, mając na uwadze, że także tam reprezentuje Telewizję Polską S.A. oraz że prywatne wypowiedzi dziennikarzy powszechnie kojarzonych z TVPS.A. mogą być postrzegane jako jej stanowisko i mieć znaczący wpływ na opinie o TVP S.A. — pisała Telewizja Polska w kontekście odsunięcia Magdany Wolińskiej-Riedi od obowiązków służbowych.

Reklama

Magdalena Wolińska-Riedi w TVP

Magdalena Wolińska-Riedi w połowie czerwca pojawiła się w niedzielnym magazynie katolickim TVP1 „Między ziemią a niebem”. Relacjonowała również dla widzów kulisy leczenia ojca świętego.

POLECAMY TAKŻE: Kompromitująca wpadka na antenie TVN. Tego nikt się nie spodziewał [WIDEO]

Z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualne Media wynika, że dziennikarka pozostaje cały czas związana z TVP.

Z nieoficjalnych informacji Wrtualnemedia.pl wynika, że była włoska korespondentka TVP pozostaje cały czas związana z Telewizją Polska. Poza pojawianiem się w audycjach redakcji katolickiej, ma też przygotowywać dokumenty i reportaże dla różnych anten Telewizji Polskiej – poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama