0

Tego nikt się nie spodziewał. Podano nowe informacje ws. Jerzego Stuhra

Reklama

Jerzy Stuhr to jeden ze znanych polskich aktorów, którego temat został ostatnio poruszony w programie „Wojewódzki&Kędzierski”, gdzie gościem Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego był syn aktora – Maciej Stuhr. Teraz w mediach pojawiły się dodatkowe informacje w sprawie artysty.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca sytuacja w programie TVP. Prowadzący nagle pokazał wymowny gest (WIDEO)

Reklama

Maciej Stuhr podobnie jak jego ojciec jest znanym polskim aktorem, który wystąpił w takich produkcjach jak „Glina”, „Belfer”, „Fuks” jak również „Planeta singli”. W trakcie rozmowy z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim w ich programie „Wojewódzki&Kędzierski” wypowiedział się na temat swojego ojca, który w zeszłym roku doprowadził do skandalu na ulicach Krakowa.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Auto aktora brało udział w kolizji. W toku badania trzeźwości przez policję okazało się wówczas, że Stuhr senior kierował będąc w stanie nietrzeźwości.

– Mamy teraz całkowicie nową relację. Mój tata jest bardzo starszym panem. Miał dwa lata temu dość mocny wylew i jest innym człowiekiem, niż był. Nasza relacja jest budowana na nowo w wielu rejonach. To nieszczęście, które się przytrafiło, było jakimś testem i strasznie trudną sytuacją. Cokolwiek teraz powiem, to jutro będzie headlinem – powiedział w podcaście „WojewódzkiKędzierski” Maciej Stuhr.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

W pewnym momencie gość programu otrzymał pytanie o to, czym Jerzy Stuhr dojeżdża do pracy, jego syn odpowiedział, że „tata jest na OIOM-ie i niczym nie dojeżdża”. – Wózkiem inwalidzkim czasem jedzie sobie na spacer – kontynuował.

Reklama

Jerzy Stuhr – nowe informacje

Jerzy Stuhr trzy tygodnie temu w klinice w Zakopanem przeszedł drugą operację usunięcia raka krtani, od tamtego czasu przebywa na oddziale intensywnej terapii – poinformował portal RMF FM powołując się na „Gazetę Wyborczą”.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Rak krtani pojawił się w prawie tym samym miejscu, co poprzednim razem. Znów była konieczna operacja – miała przekazać osoba z bliskiego otoczenia Jerzego Stuhra, z którą skontaktowała się „Gazeta Wyborcza”.

Jak się dowiadujemy, jest bardzo osłabiony, zmianę udało się w całości usunąć. Tak jak po poprzedniej operacji, czeka go ciężka rehabilitacja – podaje „GW”.

Źródło: RMF FM

Foto: Grzegorz Gołębiowski • CC BY-SA 4.0, Wikimedia

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie także TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama