0

Tego nikt się nie spodziewał. Sensacyjna informacja ws. Fernando Santosa [FOTO]

Reklama

Czy Fernando Santos pozostanie w dalszym ciągu selekcjonerem reprezentacji Polski? Z nieoficjalnych informacji przekazanych przez portal TVP Sport wynika, że decyzja w sprawie Portugalczyka już zapadła.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Reklama

Sytuacja reprezentacji Polski jest zła. Potencjalnie łatwa grupa dla biało-czerwonych okazała się już na bieżącym etapie barierą nie do przejścia.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Kibice są wyraźnie poirytowani tym, jaki poziom zaprezentowała w ostatnim czasie kadra Fernando Santosa. Przypomnijmy, że w ostatnią niedzielę Polacy przegrali z reprezentacją Albanii na wyjeździe w ramach eliminacji do Euro 2024.

Bramki dla naszych wczorajszych rywali zdobyli Asani i Daku. Warto dodać, że Polacy zdobyli bramkę w pierwszej połowie spotkania, lecz po weryfikacji VAR – gol Jana Bednarka nie został uznany.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

Po porażce w Albanii sytuacja Polaków jest mocno skomplikowana. Sporo mówi się o tym, że aktualnie jedyną drogą, która da nam awans na mistrzostwa Europy w Niemczech za rok jest uczestnictwo w barażach do turnieju. Czy i w tym etapie walki o Euro 2024 Polskę będzie prowadzić Fernando Santos? Nieoficjalne informacje na ten temat przekazał portal TVP Sport.

Reklama

Fernando Santos zostanie zwolniony?

Nieoficjalne informacje na temat najbliższej przyszłości selekcjonera Fernando Santosa przekazał portal TVP Sport. Z jego doniesień wynika, że Portugalczyk przestanie pełnić obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Smutna wiadomość. Nie żyje znana polska aktorka

– Fernando Santos przestanie pełnić funkcję selekcjonera reprezentacji. „Według moich informacji decyzja zapadła, ale sprawa ma być rozwiązana z klasą” – informuje Maciej Iwański – brzmi wpis na Twitterze TVP Sport.

Przypomnijmy, że Fernando Santos objął kadrę Polski na początku bieżącego roku. Wcześniej selekcjonerem reprezentacji Polski był Czesław Michniewicz, który wygrał z kadrą baraże o mundial w Katarze i wywalczył tam wyjście z grupy przegrywając w kolejnej fazie turnieju z przyszłymi wicemistrzami świata — Francuzami.

 

Źródło: TVP Sport, Twitter

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz także nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama