0

Tego nikt się nie spodziewał. Tomaszewski nagle powiedział te słowa o filmie Holland [WIDEO]

Reklama

Jan Tomaszewski w trakcie jednego z wywiadów postanowił powiedzieć kilka słów na temat głośnego i budzącego wiele emocji w ostatnim czasie filmu w reżyserii Agnieszki Holland pt. „Zielona granica”. Co dokładnie w tej sprawie powiedział były bramkarz reprezentacji Polski?

POLECAMY RÓWNIEŻ: Wybrzmiała oficjalna informacja. Znany gwiazdor dołącza do TVP [FOTO]

Reklama

W ostatnich dniach sporo emocji w mediach i także na forach dyskusyjnych wzbudza temat filmu Agnieszki Holland — „Zielona granica”. Z opisu produkcji zamieszczonego na portalu Filmweb możemy przeczytać: „Psycholożka postanawia dołączyć do aktywistów wspierających uchodźców przebywających na polsko-białoruskiej granicy”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

W filmie pojawili się nie tylko polscy aktorzy, lecz również zagraniczni, wśród których można wymienić: aktora Jalal Altawil, czy także aktorkę Behi Djanati Atai. Jednak przedsięwzięcie, którego podjęła się Agnieszka Holland budzi wiele kontrowersji przede wszystkim w kręgach prawicowych.

Niedawno media obiegła informacja o działaniach ze strony polskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, które zapowiedziało emitowanie specjalnych spotów tuż przed seansami kinowymi wspomnianego filmu Agnieszki Holland.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

To jednak nie wszystko. Na temat produkcji głos zdążyło zabrać wiele znanych osób. Teraz do tego grona dołączył były bramkarz reprezentacji Polski Jan Tomaszewski, którego słowa przytoczył portal sport.pl, który dodatkowo poinformował, że padły one w trakcie rozmowy z Radiem Wnet.

Reklama

Jan Tomaszewski o „Zielonej granicy”

Ja naprawdę czekam na drugą część filmu podtytułem „Po zielonej trawie piłka goni” – powiedział Jan Tomaszewski.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje legenda polskiego sportu

Ale jakiego filmu? – wtrącił się dziennikarz.

A tej pani, co nakręciła ten film podobno o zielonej granicy. Nie będę go oglądał. Nigdy. Ale czekam z niecierpliwością na drugą część. Może ktoś nakręci o tym, a to też będzie film fabularny, w którym można wszystko umieścić, że nasza drużyna narodowa wygrała mecze na wyjeździe z Czechami, z Mołdawią i Albanią [Polska z tymi drużynami tak naprawdę przegrała – przyp. red.]. Będzie to ku pokrzepieniu serc – odpowiedział Tomaszewski.

Źródło: Wnet, Sport

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama