0

Tego nikt się nie spodziewał. Nagle Holland powiedziała te słowa o opozycji [WIDEO]

Reklama

Agnieszka Holland udzieliła wywiadu dla „Polotico”. Słowa reżyser na temat między innymi polskiej opozycji przytoczył serwis „Rzeczypospolita”. Co dokładnie powiedziała reżyser kontrowersyjnego filmu „Zielona granica”?

POLECAMY RÓWNIEŻ: Wybrzmiała oficjalna informacja. Znany gwiazdor dołącza do TVP [FOTO]

Reklama

Od niedawna w kinach Polacy widzowie mogą obejrzeć nowy film w reżyserii Agnieszki Holland – „Zielona granica”. Produkcja jeszcze przed swoją premierą zaczęła budzić wiele emocji.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Bardzo mocne słowa na jej temat do dziś kierują politycy związani z obozem Zjednoczonej Prawicy. Na dodatek w zeszłym tygodniu ze strony polskiego MSWiA padła informacja o emisji specjalnego spotu w kinach przed wyświetleniami nowego filmu Agnieszki Holland.

Sama produkcja dotyka tematyki sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Z opisu filmu zamieszczonego na popularnym portalu „Filmweb” możemy przeczytać: „Psycholożka postanawia dołączyć do aktywistów wspierających uchodźców przebywających na polsko-białoruskiej granicy”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

W obsadzie „Zielonej granicy” znaleźli się między innymi: Maja Ostaszewska, Tomasz Włosok, Maciej Stuhr, Jaśmina Polak, czy również Agata Kulesza. Dodatkowo angaż do produkcji otrzymali również artyści spoza Polski: Jalal Altawil, Behi Djanati Atai czy również Dalia Naous.

Reklama

Agnieszka Holland o opozycji

Portal „Rzeczypospolita” opublikował słowa Agnieszki Holland, które padły w trakcie wywiadu udzielonego dla „Polotico”. Reżyserka wypowiedziała się między innymi na temat polskiej opozycji, z której strony również na otrzymywać pewne uwagi.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje legenda polskiego sportu

Niektórzy myślą, że „my” przegramy wybory z powodu mojego filmu, a nie dlatego, że PiS ma w ręku wszystkie karty i nie dlatego, że opozycja jest leniwa – podkreśliła reżyserka.

Nie planowałam nawet wypuszczenia filmu tuż przed wyborami. Planowałam to w odniesieniu do kalendarza międzynarodowych festiwali filmowych – przekonywała Agnieszka Holland.

W internecie są dostępne zwiastuny filmu „Zielona granica” w reżyserii Agnieszki Holland. Poniżej zamieszczamy jeden z nich.

Źródło: Onetrp.pl

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama