0

Tego się Tusk nie spodziewał. Zaskakujące słowa Janiny Ochojskiej

Reklama

Janina Ochojska w jednym z ostatnich wywiadów dla portalu „Wirtualna Polska” wypowiedziała się na temat Platformy Obywatelskiej w kontekście zbliżających się coraz większymi krokami wyborów parlamentarnych.

POLECAMY TAKŻE: Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Fani mogą być w szoku (FOTO)

Reklama

Wybory parlamentarne zbliżają się coraz większymi krokami. Z ostatnich sondaży ciężko dokładnie wywnioskować, jak może wyglądać kolejny polski rząd. Nie ulega wątpliwości, że największym obecnie celem opozycji jest odebranie władzy z rąk Prawa i Sprawiedliwości, które wraz ze swoimi koalicjantami wygrało wybory w 2015 i 2019 roku.

POLECAMY TAKŻE: Tomasz Kammel wbił szpilę TVN? Zaskakujące słowa prezentera TVP (WIDEO)

Między innymi z takim celem do krajowej polityki wrócił Donald Tusk, który nie tylko podniósł PO z kolan, lecz również wzmocnił  jej prym wśród ugrupowań opozycyjnych. W  dodatku w ostatnim czasie pojawiły się już pierwsze sondaże, w których to Koalicja Obywatelska, na której czele stoi Platforma Obywatelska – wyprzedza obóz Zjednoczonej Prawicy, lecz nie brak i takich badań, gdzie PiS razem z koalicjantami ma sporą przewagę nad KO.

Przygotowania Platformy Obywatelskiej do wyborów w rozmowie z Michałem Wróblewskim z portalu Wirtualna Polska skomentowała europoseł Janina Ochojska. Jej zdaniem ugrupowanie Donalda Tuska nie jest przygotowane do wyborów.

Reklama

Janina Ochojska o Platformie

Platforma Obywatelska nie jest przygotowana do wyborów. Zwolennicy opozycji nie wiedzą, jaki ma przekaz. Każdy tam ma swoje poglądy, a kampanię przygotowują koledzy, nie specjaliści. PO boi się tematu migrantów i nie potrafi odpowiedzieć pozytywną propagandą na kłamliwą propagandę PiS – przytacza słowa Janiny Ochojskiej Wirtualna Polska.

Europoseł zwróciła także uwagę na przekaz obu największych polskich partii politycznych: Prawa i Sprawiedliwości i Platformy Obywatelskiej.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Proszę porównać przekaz PiS i przekaz PO. Przekaz PiS – jakkolwiek kłamliwy – jest jeden. Spójny. Zdecydowany. Powtarzany przez wszystkich posłów PiS. W Sejmie, Senacie, w Parlamencie Europejskim. A przekaz PO? Tam każdy ma swój program – powiedziała Janina Ochojska.

Całość wywiadu linkujemy w źródle.

Źródło: wp.pl

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama