0

To cios dla Wojewódzkiego. Kamil Stoch mocno zaskoczył gwiazdora TVN

Reklama

Kuba Wojewódzki pewien czas temu wyjaśnił dlaczego do dziś do jego programu nie przyszedł utytułowany i bardzo dobrze znany polski skoczek Kamil Stoch.

POLECAMY TAKŻE: Jan Englert usłyszał szokującą diagnozę. Poruszające słowa znanego aktora

Reklama

Kuba Wojewódzki to znany dziennikarz występujący na co dzień między innymi w stacji telewizyjnej TVN. Nie ulega wątpliwości, że sporą popularność przyniósł mu jego program talk show, do którego zaprasza znane osoby z wielu dziedzin. U Wojewódzkiego bywali politycy, influencerzy, celebryci z pierwszy stron gazet, piosenkarze, aktorzy i także sportowcy.

POLECAMY TAKŻE: To już koniec. Gwiazda TVP wydała oświadczenie i odchodzi

Mimo wszystko w tym ostatnim gronie do dziś nie zameldował się utytułowany polski skoczek narciarski Kamil Stoch. Nie ulega wątpliwości, że sławy polskiemu skoczkowi zdecydowanie nie brakuje. Na samym jego profilu na Instagramie jego wpisy śledzi ponad 400 tysięcy obserwujących. Z kolei już na samym Facebooku ta liczba wynosi ponad milion.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

Można powiedzieć, że ciężko znaleźć osobę, która by nie słyszała i choć trochę nie kojarzyła polskiego skoczka. Jednak mimo popularności Kamil Stoch nigdy nie zdecydował się na udział w programie prowadzonym przez Kubę Wojewódzkiego. Powód takiego stanu rzeczy pewien czas temu postanowił zdradzić sam dziennikarz stacji telewizyjnej TVN.

Reklama

Kamil Stoch nie dla Wojewódzkiego?

Kuba Wojewódzki w trakcie podcastu, który prowadzi wspólnie z Piotrem Kędzierskim wyznał, że usłyszał od managementu Kamila Stocha, że skoczek do niego nie przyjdzie. Powodem miało być to, że gwiazdor stacji telewizyjnej TVN „zbyt mocno obnosi się ze swoim ateizmem”.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

– Kiedyś usłyszałem od managementu Kamila Stocha, że Kamil do mnie nie przyjdzie, bo zbyt mocno obnoszę się ze swoim ateizmem – powiedział Kuba Wojewódzki w trakcie jednego z odcinków podcastu prowadzonego z Piotrem Kędzierskim.

Źródło: NaTemat

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama