0

To cios dla Wojewódzkiego. Kamil Stoch mocno zaskoczył gwiazdora TVN

Reklama

Kuba Wojewódzki pewien czas temu zdradził, dlaczego znany i utytułowany polski skoczek Kamil Stoch do tej pory nie przyszedł do jego programu. O co dokładnie chodzi?

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje członek legendarnego polskiego zespołu

Reklama

Kamil Stoch to jeden z najlepszych polskich skoczków w historii tej dyscypliny.  Niemal 36-letni skoczek bardzo dobrze przed laty zastąpił Adama Małysza w roli lidera kadry polskich skoczków narciarskich.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

Niedawno zakończony sezon Pucharu Świata skoczek z Zębu raczej nie może zaliczyć do udanych, lecz mimo wszystko w dalszym ciągu potrafi pokazać, że jego trzy złote medale igrzysk olimpijskich zdobyte w Soczi i Pjongczang nie były dziełem przypadku.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Sukcesy Kamila sprawiły, że stał się on popularny nie tylko w środowisku skoków narciarskich, lecz w całym kraju. W związku z tym nie dziwi fakt, że zainteresowanie rozmową z nim wykazuję do dziś wielu dziennikarzy, lecz z pewnych informacji wynika, że nie do wszystkich Kamil Stoch ma zamiar przychodzić na rozmowę. Do tego grona ma się zaliczać popularny gwiazdor stacji telewizyjnej TVN – Kuba Wojewódzki.

Reklama

Kuba Wojewódzki i Kamil Stoch

Kuba Wojewódzki w trakcie podcastu, który prowadzi wspólnie z Piotrem Kędzierskim wyznał, że usłyszał od managementu Kamila Stocha, że skoczek do niego nie przyjdzie. Powodem miało być to, że gwiazdor stacji telewizyjnej TVN „zbyt mocno obnosi się ze swoim ateizmem”.

POLECAMY TAKŻE: Takiego wyniku PiS nie miało od dawna. Polityczne trzęsienie ziemi w nowym sondażu

Kiedyś usłyszałem od managementu Kamila Stocha, że Kamil do mnie nie przyjdzie, bo zbyt mocno obnoszę się ze swoim ateizmem – powiedział Kuba Wojewódzki w trakcie jednego z odcinków podcastu prowadzonego z Piotrem Kędzierskim.

Sam Kamil Stoch nie ukrywa, że jest osobą wierzącą. W jednym z niedawnych wywiadów udzielonych TVP wyznał między innymi, że: „mam postanowienie noworoczne. Codziennie odmówię różaniec za jakieś dziecko, któremu dzieje się krzywda w danej chwili”.

Źródło: NaTemat

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności także śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama