0

To już koniec? Fatalna wiadomość obiegła media ws. Magdaleny Ogórek

Reklama

Magdalena Ogórek od czerwca bieżącego roku była współprowadzącą program „Arena poglądów”. Teraz media obiegła informacja, że najprawdopodobniej nie będzie on kontynuowany jesienią bieżącego roku. Obok Magdaleny Ogórek w programie „Arena poglądów” w roli współprowadzącego występował inny dziennikarz Telewizji Polskiej — Miłosz Kłeczek.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Reklama

Program „Arena poglądów” zadebiutował na antenie publicznego nadawcy niedawno. Pierwszy odcinek został wyemitowany pod koniec pierwszej połowy czerwca bieżącego roku.

POLECAMY TAKŻE: Dramat gwiazdora TVN. Prokuratura podjęła zdecydowane kroki w jego sprawie

Premierowe odcinki można było obejrzeć na antenie telewizyjnej „Jedynki” w poniedziałki o około godziny 22.35. W trakcie trwania programu poruszane były tematy dotyczące najnowszych wydarzeń politycznych, którymi żył kraj w ubiegłym tygodniu.

— Nadawaną na żywo nową audycję śledziło 425 tys. osób. Przełożyło się to na 5,79 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 2,44 proc. w grupie 16-49 oraz 3,39 proc. w grupie 16-59 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

Formuła programu mogła przypominać inny program Telewizji Polskiej „Studio Polska”, którego emisja zaczęła się w 2016 roku, a z kolei cztery lata później została zawieszona z powodu pandemii.

Reklama

Magdalena Ogórek i „Arena poglądów”

Z informacji przekazanych przez portal „Wirtualne Media” wynika, że Telewizja Polska najprawdopodobniej nie będzie kontynuować emisji programu „Arena poglądów”. TVP1 ma wprowadzić nowy nocny cykl, którego formuła ma się opierać na prowadzeniu debaty.

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Najprawdopodobniej Telewizja Polska nie będzie kontynuować „Areny poglądów”. Jesienią Jedynka ma wprowadzić do ramówki nocy cykl, który będzie posiadać formułę debat. Za jego realizację ma odpowiadać TAI – czytamy na stronie wirtualnemedia.pl.

Magdalena Ogórek w dalszym ciągu pojawia się również w innych programach Telewizji Polskiej, wśród których jest między innymi „W tyle wizji”. Wcześniej dziennikarka była współprowadzącą program „W kontrze”.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama