0

To już koniec. Gwiazda TVP wydała oświadczenie i odchodzi

Reklama

Dawid Kwiatkowski nie wystąpi w kolejnej edycji popularnego programu TVP – „The Voice Kids”. Znany polski piosenkarz o swojej decyzji postanowił poinformować za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie opublikował oświadczenie w tej sprawie.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Reklama

Niedawno zakończyła się 6. edycja programu „The Voice Kids”. Jej zwyciężczynią została Martyna Gąsak, której trenerem był właśnie Dawid Kwiatkowski. Piosenkarz w składzie jurorów/trenerów zasiadał od pierwszej edycji, która została wyemitowana w 2018 roku.

W ciągu sześciu sezonów zwyciężyło dwóch uczestników z jego drużyn. Byli nimi Marcin Maciejczak, który  triumfował w trzeciej edycji i Martyna Gąsak w szóstej, ostatniej odsłonie popularnego programu Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Dramat gwiazdora TVN. Prokuratura podjęła zdecydowane kroki w jego sprawie

Jednak w najbliższym czasie piosenkarza nie zobaczymy już w popularnym programie na fotelu trenera. Dawid Kwiatkowski za pośrednictwem swojego konta na Instagramie postanowił poinformować fanów o swojej decyzji. Piosenkarz nie krył, że otrzymał propozycję angażu do 7. edycji, lecz mimo wszystko postanowił odmówić. Jaki był tego powód?

Reklama

Dawid Kwiatkowski odchodzi z The Voice Kids

Kiedy w zeszłym roku usiadłem na tym nieziemsko wygodnym fotelu w pierwszy dzień przesłuchań w ciemno, czułem już, że robie to ostatni raz. Pamiętam jak we wrześniu zaczęły się bitwy i kompletując tria powiedziałem do siebie „stary, zrób to dobrze, robisz to ostatni raz i mają być to bitwy fenomenalne”. Takie były. Dzięki mojej wspaniale słuchającej wszystkich naszych rad drużynie – czytamy w publikacji piosenkarza.

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje znany polski dziennikarz

Kwiatkowski oznajmił, że otrzymał propozycję, aby wziąć udział również w 7. edycji muzycznego show, lecz postanowił odmówić.

Moje muzyczne plany i cele na przyszłe lata będą wymagały ode mnie większego skupienia na komponowaniu muzyki, co oznacza, że moja drużyna nie miałaby trenera na wyciągnięcie ręki tak, jak dotychczas, a jestem ostatni do robienia czegoś na pół gwizdka. Oglądając ten program w telewizji Wam, widzom, może wydawać się on bardzo lekki, ale jego tworzenie bynajmniej do lekkich nie należy – napisał Dawid Kwiatkowski.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Piosenkarz nie krył, że będzie tęsknił za osobami, z którymi tworzył do tej pory program. Mowa tu między innymi o Cleo, Tomsonie i Baronie. Gwiazdor podziękował również widzom i swojej drużynie.

Łezka spadła właśnie na spodnie, więc to znak, by dodać ten post i wyruszyć po nowe. D. – zakończył wpis piosenkarz.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

Źródło: Instagram

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama