0

To już koniec? Zaskakująca informacja ws. Michała Rachonia i jego programu

Reklama

Michał Rachoń i Sławomir Cenckiewicz prawdopodobniej nie będą już tworzyć nowych odcinków serialu dokumentalnego „Reset”, który w tym roku pojawił się na antenie Telewizji Polskiej. Jakie plany na przyszłość mają twórcy „Resetu”?

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zaskakująca informacja obiegła media. Chodzi o Kurdej-Szatan i TVP

Reklama

W tym roku na antenie publicznego nadawcy zadebiutował serial dokumentalny „Reset”, za którego wykonanie odpowiada między innymi Michał Rachoń i również znany polski historyk – Sławomir Cenckiewicz.

W jednym z opisów programu czytamy, że „Reset”, był cyklem dokumentalnym, który poruszał tematy dotyczące spraw relacji Polski z innymi krajami należącymi do NATO i także stosunków z Rosją.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

— Cykl dokumentalny pokazujący politykę międzynarodową oraz relacje Polski z krajami NATO oraz Rosją. Kulisy prowadzenia tej polityki w rozmowach ze specjalnymi gośćmi – tak na temat serialu dokumentalnego „Reset” możemy przeczytać na stronie Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

Teraz w kwestii dalszej przyszłości programu „Reset” pojawiły się nowe informacje. Wynika z nich między innymi, że Michał Rachoń i Sławomir Cenckiewicz mają w planach wydanie książki na podstawie serialu dokumentalnego „Reset”.

Reklama

Michał Rachoń i jego serial

Nasza opowieść „Resetowa” się nie kończy, dlatego, że ją trzeba pomimo filmu uporządkować. Najlepiej uporządkować takie sprawy słowem pisanym, przygotowując książkę, odwołując się do konkretnych cytatów, konkretnych dokumentów, opatrując to jakimś znośnym dla czytelnika aparatem naukowym, by – kiedy te dokumenty już poginą – żebyśmy wiedzieli o czym mówiliśmy i o czym mówimy, i o czym piszemy – powiedział Sławomir Cenckiewicz w TVP.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Michał Rachoń i Sławomir Cenckiewicz podziękowali sobie wzajemnie za współpracę przy serialu dokumentalnym.

Dziękujemy za obecność przed telewizorami, bo nie przypuszczaliśmy – szczerze mówiąc – że te wyniki oglądalności będą tak wyglądały – powiedział Rachoń.

Źródło: Dziennik

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama