0

To już koniec. Znana dziennikarka odchodzi z popularnego programu TVP Info (FOTO)

Reklama

Anna Popek niedawno ponownie pojawiła się w programie „Pytanie na śniadanie”. Praca w programie śniadaniowym Telewizji Polskiej spowodowała, że znana dziennikarka postanowiła zrezygnować z dotychczasowej pracy w programie „W kontrze”, którego emisja odbywa się na antenie TVP Info.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Reklama

Anna Popek to jedna z bardziej znanych dziennikarek i prezenterek Telewizji Polskiej. Przed tegoroczną Wielkanocą media obiegła informacja o powrocie prezenterki do programu „Pytanie na śniadanie”.

Sama Anna Popek nie kryła zadowolenia o czym może świadczyć jej wpis opublikowany w mediach społecznościowych na temat pierwszego odcinka PnŚ z jej udziałem w roli współprowadzącej.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Wczoraj po raz pierwszy po długiej przerwie poprowadziłam Pytanie na śniadanie. Pamiętam swój pierwszy program, gdy szefowa powiedziała do mnie: „prowadź, jak chcesz, bylebyś nie stawała tyłem do kamery”. Wczoraj rozpoczęłam nowy rozdział, nowy etap, nowe telewizyjne życie. Życzcie mi powodzenia – napisała na Facebooku gwiazda TVP.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Z kolei teraz pojawiły się nowe informacje na temat dalszej przyszłości Anny Popek w programie „W kontrze”. Dziennikarka za pośrednictwem swojego konta na Instagramie opublikowała krótką wiadomość w tej sprawie.

Reklama

Anna Popek odchodzi z „W kontrze”

W związku z podjęciem przeze mnie nowych obowiązków w Pytaniu na Śniadanie – zakończyłam prowadzenie programu W kontrze” w TVP INFO. Dziękuje Jarkowi Jakimowiczowi za dotychczasowa współpracę – poinformowała Anna Popek w mediach społecznościowych.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

„W kontrze” to weekendowy program publicystyczny, którego emisja odbywa się na antenie TVP Info od września 2020 roku. Obecnie można go oglądać w soboty i niedziele w godz. 8:30-9:15 i w piątki w godz. 9:40-10:00. W przeszłości jedną z współprowadzących program była m.in. Magdalena Ogórek.

Anna Popek/Instagram/Screen

Źródło: Instagram, Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama