0

To już koniec. Znany dziennikarz odchodzi z popularnego programu TVP [FOTO]

Reklama

Łukasz Nowicki po wielu latach występów w programie „Pytanie na śniadanie” postanowił ogłosić swoje odejście. Z pewnością dla wielu widzów będzie to drastyczna zmiana zważywszy na fakt, że dziennikarz z „PnŚ” był związany przez 13 lat.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Reklama

Łukasz Nowicki to nie tylko telewizyjny prezenter. Podobnie jak jego ojciec jest aktorem, choć w ostatnich latach widzowie mogą go kojarzyć z innego rodzaju działalności na szklanym ekranie. Tak jak już wspominaliśmy — Łukasz Nowicki przez 13 lat występował w programie śniadaniowym Telewizji Polskiej „Pytanie na śniadanie”.

POLECAMY TAKŻE: Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do TVP

Dodatkowo od 2011 roku jest również prowadzącym popularnego teleturnieju „Postaw na milion”, który także jest emitowany przez publicznego nadawcę.

Reklama

Łukasz Nowicki odchodzi z programu TVP

Niestety w popularnym programie śniadaniowym już Łukasza Nowickiego nie zobaczymy. O swojej decyzji gwiazdor TVP postanowił poinformować za pośrednictwem mediów społecznościowych.

POLECAMY TAKŻE: Przykra wiadomość. Nie żyje popularny aktor znany z legendarnego filmu

Po 13 latach zdecydowałem się odejść z 'Pytania na śniadanie’. To był piękny czas, pełen cudownych, zabawnych i wzruszających momentów. Ale czas poszukać nowych wyzwań. Za kilka dni kończę 50 lat, a za wiekiem idą przemyślenia, podsumowania – napisał Nowicki na Instagramie.

Łukasz Nowicki poinformował również, że teraz ma zamiar poświęcić więcej czasu swojej rodzinie, teatrowi i własnemu projektowi, którym jest podcast „Z Nowickim po drodze”.

POLECAMY TAKŻE: Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje popularny aktor

Dziękuje caaaaałej ekipie PNŚ (będę tęsknił), wszystkim moim współprowadzącym – Marzenie Rogalskiej, Iwonie Radziszewskiej, Monice Richardson, Grażynie Torbickiej, Aleksandrze Rosiak, Joannie Racewicz, Marzenie Kawie, Idzie Nowakowskiej i Małgosi Opczowskiej. Ale przede wszystkim dziękuje Wam kochani widzowie. Wasza serdeczność, ciepło, wsparcie, akceptacja nadawały sens tej pracy – napisał na swoim profilu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Łukasz Nowicki (@lukasz__nowicki)

Źródło: Wikipedia, wp

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama