0

To już oficjalne. Legendarna polska piosenkarka dołącza do programu TVP [FOTO]

Reklama

Wielu widzów TVP z pewnością czekało na tą wiadomość. Telewizja Polska za pośrednictwem konta programu muzycznego „The Voice Senior” poinformowała o wyborze nowego trenera/jurora w popularnym muzycznym show. Będzie to dobrze znana polska piosenkarka.

Czwarta edycja programu muzycznego „The Voice Senior” dobiegła końca w lutym bieżącego roku. Jej zwycięzcą został Zbigniew Zaranka.

Reklama

POLECAMY RÓWNIEŻ: Popularny program znika z TVP. Prezes Telewizji Polskiej przekazał nowe informacje

Mamy zwycięzcę 4. edycji The Voice Senior. Niezwykła barwa, charyzma i muzykalność. Zbigniew Zaranek zostaje najlepszym głosem tej edycji. To był historyczny wieczór – mogliśmy przeczytać o zwycięzcy 4. edycji „The Voice Senior” na profilu programu na Facebooku. Teraz wielu widzów z pewnością czeka na nowych uczestników już 5. edycji.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Na to czekało wielu widzów Michała Rachonia. Wszystko jest już jasne [WIDEO]

Niedawno w mediach społecznościowych programu „The Voice Senior” informowano o trwającym castingu. Selekcja ostatecznie trwała do 21 maja. Jednak z pewnością wielu fanów programu zastanawiało się nad składem jurorów w nowej odsłonie.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Dziś już wiadomo, że do Maryli Rodowicz, Alicji Węgorzewskiej i Tomasza Szczepanika dołączyła legendarna polska piosenkarka — Halina Frąckowiak. O nowej trenerce w 5. edycji programu „The Voice Senior” poinformowano za pośrednictwem profilu muzycznego show na Facebooku.

Reklama

Wielka gwiazda w muzycznym show TVP

Znamy już trenerów 5. edycji The Voice Senior! Witamy nową trenerkę! Do Maryli Rodowicz, Alicji Węgorzewskiej i Tomasza Szczepanika dołączyła Halina Frąckowiak. Jak sama artystka mówi, udział w programie pozwoli jej poznać nowych ludzi, ich historie i wrażliwość muzyczną – czytamy w najnowszym wpisie na Facebooku.

POLECAMY TAKŻE: Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do TVP

W dalszej części poinformowano o rozpoczęciu nagrań do piątej edycji „The Voice Senior”.

Nagrania do piątej edycji talent show właśnie się rozpoczęły, a my widzimy się w styczniu przed telewizorami Nie możemy się już doczekać! – czytamy na Facebooku.

Źródło: Profil The Voice Senior

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama