0

To już oficjalne. Znany dziennikarz TVP dostał nową pracę [FOTO]

Reklama

Dziennikarz TVP Info Michał Rykowski dołącza do grona prowadzących program „Trójkowy komentarz dnia” w Programie III Polskiego Radia – wynika z informacji przekazanych na ten temat przez portal Wirtualne Media. Z kolei w lipcu bieżącego roku z programu zniknął inny dziennikarz TVP — Bartłomiej Graczak.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Reklama

Dziennikarz Michał Rykowski, który jest znany z występów na antenie Telewizji Polskiej teraz został jednym z gospodarzy „Trójkowego komentarza dnia” w Programie III Polskiego Radia. Rykowski w nowej roli pojawił się już w zeszłym tygodniu. Do tej pory dziennikarz poprowadził trzy odcinki wspomnianego programu, którego emisja odbywa się o godz. 17.45. Gośćmi cyklu są między innymi politycy i eksperci.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

Na ten moment oprócz Michała Rykowski gospodarzami „Trójkowego komentarza dnia” w Programie III Polskiego Radia są również między innymi: Rafał Tomański, Dariusz Wieczorkowski i związany z Telewizją Polską Karol Gnat. Z kolei od końca 2022 roku, niektóre odcinki są także prowadzone przez jednego z reporterów serwisu informacyjnego „Wiadomości” — Maksymiliana Maszendę.

Reklama

Michał Rykowski z nową pracą

Przed Michałem Rykowskim w „Trójkowym komentarzu dnia” w Programie III Polskiego Radia występował w roli gospodarza także inny dziennikarz związany z Telewizją Polską – Bartłomiej Graczak, który jednak w sierpniu bieżącego roku poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o zakończeniu swojej dalszej współpracy z publiczną rozgłośną.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Dziś podziękowałem za współpracę z @RadiowaTrojka. To był pouczający czas. Dziękuję słuchaczom! – napisał Bartłomiej Graczak za pośrednictwem swojego konta na Twitterze w związku z zakończeniem przez niego pracy w Programie III Polskiego Radia.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama