0

To koniec Jakimowicza w TVP? Pojawiły się nowe szokujące informacje

Reklama

Jarosław Jakimowicz nie będzie już występować na antenie TVP? Nowe informacje na temat aktora przekazał portal „Wirtualne Media”. Z jego ustaleń wynika, że Jakimowicz ma zniknąć nie tylko z magazynu „W kontrze”, lecz również nie pojawi się w innym znanym programie, gdzie występował w roli komentatora.

POLECAMY TAKŻE: Jakimowicz ma żal do Anny Popek? Gwiazdor TVP postanowił wszystko powiedzieć

Reklama

Jarosław Jakimowicz na antenie Telewizji Polskiej występował głównie w programie „W kontrze”, gdzie na samym początku jego emisji był współprowadzącym z Magdaleną Ogórek.

POLECAMY TAKŻE: Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje popularny aktor

W ostatnich miesiącach w obsadzie programu doszło do licznych zmian. Jedna z nich dotknęła także Jakimowicza, który został zastąpiony przez Annę Popek, która jeszcze do kwietnia występowała we wspomnianym programie.

Potwierdzamy, że Anna Popek wraca do programu „W kontrze”, będzie nadal współprowadziła „Wstaje dzień” i „Pytanie na śniadanie – przekazało „Presserwisowi” biuro prasowe TVP.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Aktor, który przed laty zasłynął z gry w filmie „Młode Wilki” ma również zniknąć z jeszcze jednego programu Telewizji Polskiej. Chodzi o „Jedziemy”, którego prowadzącym jest Michał Rachoń – wynika z informacji portalu „Wirtualne Media”. Na jego antenie Jarosław Jakimowicz występował w roli komentatora.

Reklama

Jarosław Jakimowicz na wylocie z TVP?

W poniedziałek dyrekcja Telewizyjnej Agencji Informacyjnej podjęła najpierw decyzję o całkowitym zawieszeniu udziału Jarosława Jakimowicza we wszystkich programach TAI, a następnie – o rozwiązaniu z nim umowy. To oznacza, że znika także z audycji „Jedziemy” Michała Rachonia. Stan taki potrwa do czasu wyjaśnienia wszystkich zarzutów, stawianych mu przez współpracowników – poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

POLECAMY TAKŻE: Przykra wiadomość. Nie żyje popularny aktor znany z legendarnego filmu

To jednak nie wszystko. Portal Wirtualnemedia.pl dotarła do treści pisma, wysłanego przez szefa TAI do Jarosława Jakimowicza. W formie komentarza do sprawy udostępniło serwisowo treść przez biuro rzecznika prasowego TVP.

W związku z licznymi przykładami Pana nieprzyzwoitych zachowań, zwłaszcza wobec współpracujących z TVP Info kobiet, podjąłem decyzję o natychmiastowym zakończeniu współpracy z Panem. Pana postawa odbiega od obowiązujących w Spółce standardów oraz ogólnie przyjętych norm społecznych – czytamy w piśmie, podpisanym przez Michała Adamczyka i Samuela Pereirę cytowanym przez portal „Wirtualne Media”.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama