0

To może zaboleć Kurdej-Szatan. Mocna reakcja rzecznik Straży Granicznej

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan w 2021 roku wywołała sporo kontrowersji za sprawą swojego wpisu zamieszczonego w mediach społecznościowych, w którym to w mocnych słowach odniosła się do polskiej Straży Granicznej. Po tej sytuacji aktorka musiała się zmierzyć z wieloma konsekwencjami swojego zachowania. Jedną z nich było postępowania sądowe, którego ostateczny werdykt został skomentowany przez rzecznik polskiej Straży Granicznej.

POLECAMY TAKŻE: To może zaboleć Piotra Kraśkę. Wiadomości TVP nie odpuściły mu i pokazały to nagranie (WIDEO)

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan sporą popularność zyskała dzięki pracy w reklamie popularnej sieci komórkowej. Następnie otrzymała angaż w Telewizji Polskiej, gdzie zaczęła występować w dobrze znanym serialu TVP „M jak Miłość”.

POLECAMY TAKŻE: Znany aktor powiedział to Wojewódzkiemu prosto w twarz. Padły mocne słowa (WIDEO)

Kariera aktorki nabierała rozpędu w publicznej telewizji. W pewnym momencie Kurdej-Szatan nie występowała jedynie w wspomnianym serialu, lecz również w dobrze znanych programach telewizyjnych publicznego nadawcy.

Jednak wszystko zmieniło się po publikacji przez aktorkę ko kontrowersyjnego wpisu, w którym odniosła się do polskiej Straży Granicznej pisząc, że „to są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO” i również „maszyny ślepo wykonujące rozkazy”.

POLECAMY TAKŻE: To już koniec. Gwiazda TVP wydała oświadczenie i odchodzi

W tej sytuacji bardzo szybko i radykalnie postanowił postąpić ówczesny prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski, który poinformował w listopadzie 2021 roku o zakończeniu współpracy TVP z Barbarą Kurdej-Szatan.

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan i wyrok sąd. Tak skomentowała go rzecznik Straży Granicznej

Sprawa Barbary Kurdej-Szatan trafiła do sądu. Pierwszy werdykt Sądu Rejonowego w Pruszkowie umorzył postępowanie w sprawie celebrytki. Jednak wydane postanowienie w tej sprawie było nieprawomocne.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

W związku z tym prokuratura zaskarżyła decyzję sądu pierwszej instancji, lecz już w lutym bieżącego roku Sąd Okręgowy w Warszawie utrzymał w mocy orzeczenie Sądu Rejonowego. W związku z tym decyzja stała się prawomocna.

Do decyzji sądu w tej sprawie odniosła się rzecznik Straży Granicznej Anna Michalska. Jej słowa przytoczył portal „Press.pl” powołując się na wywiad „Faktu”.

Dobrze wiedzieć, że słowa „maszyny bez mózgu” nikogo nie obrażają, to na pewno znacznie może „ubogacić” wiele publicznych dyskusji – miała krótko skomentować rzecznik Straży Granicznej.

Źródło: Press.pl

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama