0

To nie koniec. Jerzy Stuhr ma poważny problem

Reklama

Jerzy Stuhr może mieć nowy problem? Na temat znanego aktora zrobiło się głośno w październiku zeszłego roku za sprawą kolizji w Krakowie, w której brał udział będąc pod wpływem alkoholu. Teraz media obiegły nowe informacje w sprawie artysty.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Reklama

Na początku marca media obiegła informacja dotycząca wyroku Sądu Rejonowego w Krakowie, który dotyczył znanego polskiego aktora Jerzego Stuhra. Przyczyną postępowania sądowego było zdarzenie, do którego doszło w połowie października zeszłego roku. Wówczas to Jerzy Stuhr prowadząc swój samochód miał doprowadzić do kolizji. Na dodatek okazało się, że popularny artysta znajdował się wówczas w stanie nietrzeźwości.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Zgodnie z wyrokiem sądu pierwszej instancji Jerzy Stuhr otrzymał 12 tys. zł grzywny i 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Artysta został także zobowiązany do wpłacenia 6 tys. zł na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Wydany wyrok nie był prawomocny. Prokuratura od początku chciała surowszej kary dla znanego aktora.

Reklama

Jerzy Stuhr ponownie przed sądem

Z informacji podanych przez radio RMF FM wynika, że 30 czerwca bieżącego roku krakowski Sąd Okręgowy ma rozpatrzeć apelację złożoną przez prokuraturę w sprawie dotyczącej aktora Jerzego Stuhra.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Z dalszych informacji wynika, że prokuratura żądała dla artysty zakazu prowadzenia pojazdu przez trzy lata, kary 45 tys. zł grzywny (300 stawek dziennie po 150 zł) oraz wpłaty 25 tys. zł na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – wynika z informacji portalu RMF FM.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca sytuacja w programie TVP. Prowadzący nagle pokazał wymowny gest (WIDEO)

W tym tygodniu media obiegła informacja o stanie zdrowia aktora.

– Jerzy Stuhr trzy tygodnie temu w klinice w Zakopanem przeszedł drugą operację usunięcia raka krtani, od tamtego czasu przebywa na oddziale intensywnej terapii – poinformował portal RMF FM powołując się na „Gazetę Wyborczą”.

Źródło: RMF FM

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie także TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama