0

To nie koniec problemów aktora Jerzego S. Prokuratura podjęła stanowczą decyzję

Reklama

Jerzy S. ponownie stał się obiektem zainteresowania ze strony mediów, które poinformowały w poniedziałek o decyzji podjętej w jego sprawie przez krakowską prokuraturę. O co dokładnie chodzi?

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Reklama

Do zdarzenia z udziałem Jerzego S. doszło w połowie października 2022 roku w Krakowie. W sprawie pojawiło się także nagranie, na którym miała zostać zarejestrowana cała sytuacja. Wówczas to Jerzy S. prowadząc swój samochód miał doprowadzić do kolizji. Na dodatek okazało się, że popularny artysta znajdował się wówczas w stanie nietrzeźwości.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Sąd Rejonowy w marcu bieżącego roku wydał wyrok w sprawie Jerzego S. Mężczyzna dostał 12 tys. zł grzywny i 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jerzy S. Na mocy orzeczenia miał również wpłacić 6 tys. zł na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Mężczyzna dodatkowo miał ponieść koszty postępowania, które wyniosły 4.3 tys. zł.

POLECAMY TAKŻE: Wszystko jest już jasne. Klarenbach pojawi się w kolejnym programie TVP Info

Z orzeczeniem Sądu Rejonowego nie zgadza się krakowska prokuratura, która w tej sprawie złożyła apelację i domaga się surowszego wymiaru kary od oskarżonego.

Reklama

Jerzy S. i apelacja prokuratury

W złożonej apelacji prokuratura domaga się 45 tysięcy zł grzywny i wpłaty 25 tys. zł na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Zarówno prokuratura, jak i obrona wnioskowali o trzy lata zakazu prowadzenia pojazdu dla Jerzego S.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Niedługo po zdarzeniu Jerzy S. opublikował oświadczenie za pośrednictwem mediów społecznościowych swojego syna.

Szanowni Państwo! Bardzo żałuję i przepraszam, że wczoraj podjąłem tę najgorszą w moim życiu decyzję o prowadzeniu samochodu. Deklaruję pełną współpracę z organami powołanymi do wyjaśnienia wczorajszego incydentu – napisał mężczyzna w wydanym oświadczeniu w październiku 2022 roku.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama