0

To oficjalne. Znany dziennikarz TVP poinformował o swojej decyzji

Reklama

Tomasz Wolny – jeden z bardziej popularnych dziennikarzy występujących na antenie Telewizji Polskiej poinformował o swojej decyzji, która od pewnego czasu przewijała się nieoficjalnie w mediach. Jeden z prowadzących „Pytanie na śniadanie” postanowił dotrzymać obietnicy, którą złożył swojej rodzinie.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Co z rządem Tuska? Pojawiły się nowe informacje

Reklama

Tomasz Wolny to jeden z bardziej popularnych dziennikarzy Telewizji Polskiej. Widzowie programów emitowanych przez publicznego nadawcę mogą go kojarzyć przede wszystkim z wydań popularnego serwisu informacyjnego „Panorama”, którego emisja od wielu lat odbywa się na antenie telewizyjnej „Dwójki”. To jednak nie wszystko.

Tomasz Wolny, to również jeden z głównych prowadzących popularny program śniadaniowy publicznego nadawcy „Pytanie na śniadanie”. Jednak w tym tygodniu media obiegła niepokojąca dla fanów dziennikarza informacja o jego zniknięciu ze śniadaniówki.

POLECAMY TAKŻE: Nowy sondaż wyborczy. Zaskakujące wyniki poparcia

W mediach pojawiła się prawdopodobna przyczyna takiego stanu rzeczy, którą dziennikarz potwierdził w jednym z najnowszych wpisów zamieszczonych za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Reklama

Tomasz Wolny wyjeżdża z rodziną na urlop

Tomasz Wolny najbliższy czas postanowił spędzić razem ze swoją rodziną, z którą wybiera się w bardzo długą podróż.

Bo obietnic trzeba dotrzymywać,
marzenia nie tylko mieć ale je spełniać,
a to w co naprawdę warto inwestować – to rodzina. Z @agatatomaszewskawolna obiecaliśmy naszym dzieciom jeszcze w pandemii, gdy świat się zaryglował, zatrzymał i pogrążył w strachu… że, po pierwsze, wszystko będzie dobrze. Po drugie daliśmy słowo, że GDY TYLKO ten świat się otworzy to im go pokażemy! – czytamy na profilu na Instagramie znanego dziennikarza TVP.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Znany dziennikarz znika z TVP. Podano powód

Okazało się, że to „GDY TYLKO” oznacza laaaata! Planowania, oszczędzania, wyrzeczeń, zbierania i parę miesięcy przygotowań, których pewnie trzeba by było poczynić więcej, ale w myśl zasady, że prawdziwa przygoda zaczyna się tam, gdzie kończy się plan – ruszamy.

Poza tym te nasze dzieci zdecydowanie za szybko rosną i za chwilę będzie za późno. No i przecież „zawsze coś”, więc skoro na wyrwanie się z codzienności nigdy nie ma dobrego czasu to znaczy, że każdy czas jest dobry… a najlepszy jest czas start! Niemal 80 dni dookoła świata – czytamy.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Znany dziennikarz znika z TVP. Podano powód

Bez postów, zdjęć, filmów czy innych internetowych, wirtualnych relacji. Tylko relacja realna i prawdziwa więź, namacalne, bycie tu i teraz, naprawdę, bez filtra, razem. Tak brzmi nasz plan… nie tylko na najbliższe 80 dni – oznajmił.

Bo Mama i Tata dotrzymują słowa. Odezwiemy się po! Do zobaczenia, bo gdziekolwiek nas wywieje – wracamy na bank za niemal 80 dni – napisał Tomasz Wolny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tomasz Wolny (@tomaszwolny_tej)

Źródło: Instagram

POLECAMY RÓWNIEŻ INNE NASZE MATERIAŁY: 

To już oficjalne. Znany dziennikarz odchodzi z TVP

To się Tuskowi nie spodoba. Padły właśnie mocne słowa prezydenta

Jakubiak ostrzega Hołownię. Polityk powiedział to wprost

Tusk będzie mieć problem? Zaskakujące słowa znanego polityka

Problem Romana Giertycha. Polityk przegrywa w sądzie

Reklama