0

Tomasz Kammel w TVN? Zaskakujące słowa gwiazdora TVP (WIDEO)

Reklama

Tomasz Kammel to jedna z największych gwiazd TVP. Jednak w ostatniej rozmowie prezenter mógł zaskoczyć swoich fanów, którzy pewnie nie potrafią sobie go wyobrazić w innym miejscu niż Telewizja Polska.

POLECAMY TAKŻE: Skandal na koncercie Kozidrak. Jest mocna reakcja TVP (WIDEO)

Reklama

Tomasz Kammel od wielu lat jest związany z Telewizją Polską. To właśnie na antenie publicznego nadawcy od lat pojawia się w największych telewizyjnych hitach. Prezenter jest również bardzo aktywny w mediach społecznościowych.

POLECAMY TAKŻE: Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Fani mogą być w szoku (FOTO)

Na samym portalu Instagram jego wpisy śledzi niemal 265 tysięcy obserwujących. Z kolei kanał gwiazdora TVP na YouTube zbliża się coraz większymi krokami do przekroczenia 200 tysięcy subskrybujących użytkowników.

Tomasz Kammel już niejednokrotnie rozstawał się z Telewizją Polską. Taka sytuacja miała miejsce w 2007 i 2009 roku. Do TVP wrócił w 2011 roku i od tamtej pory był prowadzącym takich programów jak: „The Voice of Poland”, „Dance Dance Dance” i „The Voice Kids”.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Kammel jest także jednym z prowadzących program „Pytanie na śniadanie”. Ostatnio był gościem podcastu „Bądźmy razem” który dla TVP prowadzą Ida Nowakowska i Aleksander Sikora, którzy także występują w wspomnianym programie śniadaniowym. To właśnie w jego trakcie padła wypowiedź Tomasza Kammela w kontekście występów w TVN.

Reklama

Tomasz Kammel o występie w TVN

Prezenter pod koniec podcastu odpowiedział na kilka krótkich pytań, a jedno dotyczyło tego, jakie okolicznościowe święto ustanowiłby w Polsce. Kammel wskazał, że chciałby, aby powstało święto „wymiany telewizyjnej”.

POLECAMY TAKŻE: To Jerzy Stuhr powiedział o sądach. Nagranie hitem internetu (WIDEO)

Czyli dla dobrej zabawy Prokop z Wellman przychodziliby do TVP, a Kammel z Krzan szliby do TVN. (…) Mogłoby być takie coś, żeby wszyscy w imię jakiejś słusznej, charytatywnej inicjatywy się pomieszali ze sobą. Żeby wysłać taki sygnał, że takiego dnia wszystko jest możliwe – powiedział Tomasz Kammel.

I jak człowiek zobaczy, że to wszystko jest możliwe, to później też temperatura sporów może też spaść i z emocji spaść na rzeczowość. A wtedy szybciej się ze sobą można dogadać – mówił prezenter.

Źródło: Plejada, YouTube

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama