0

Tomasz Kammel wreszcie to zrobił. Powiedział to wprost o Wojewódzkim

Reklama

Tomasz Kammel wziął udział w podcaście, w trakcie którego wypowiedział się między innymi na temat gwiazdora stacji telewizyjnej TVN — Kuby Wojewódzkiego, z którym przed laty łączyła go przyjaźń. Co dokładnie powiedział na temat ich aktualnych relacji znany prezenter Telewizji Polskiej?

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Reklama

Tomasz Kammel z pewnością nie jest anonimową postacią polskiego show-biznesu. Profil prezentera Telewizji Polskiej na samym Instagramie jest śledzony przez przez ponad 250 tysięcy osób. To między innymi za jego pośrednictwem znany dziennikarz, co pewien czas dzieli się historiami i wydarzeniami z życia.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

Tomasz Kammel na co dzień jest jednym z prowadzących program śniadaniowy TVP „Pytanie na śniadanie”. Dziennikarz uczestniczy również w innych przedsięwzięciach Telewizji Polskiej. Jednym z nich był podcast „Bądźmy Razem” Olka Sikory i Idy Nowakowskiej. W jego trakcie Kammel otrzymał dość anonimowo brzmiące pytanie, lec szybko domyślił się o kogo może chodzić.

Reklama

Tomasz Kammel o Wojewódzkim

Zastanawiam się, co czuje człowiek, który z kimś się przyjaźni, i zamiast wymierzyć ci jakieś przykre słowo, które ma ci sprawić przykrość, zrobić to osobiście, nawet w formie SMS-a, robi to publicznie – zapytał Olek Sikora, jeden z gospodarzy podcastu.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Tomasz Kammel wyczuł, że chodzi o Kubę Wojewódzkiego.

Czy ty teraz mówisz o tym, co pisze o mnie Kuba Wojewódzki? Po pierwsze, ludzie dokonują wyborów. Czasami chcą mieć z kimś kontakt, a czasami nie chcą. On miał swoje powody, dla których nasze drogi się rozeszły. Ja naprawdę nie wiem dlaczego, bo bardzo dobrze nam szło w naszym koleżeństwie i nigdy nie było między nami żadnych sporów – mówił prezenter.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Później do tego wszystkiego pewnie doszła jakaś jego niezgoda na to, co ja robię w życiu, którą postanowił publicznie wyrażać, mam na myśli kontekst zawodowy. Pytanie tylko, czy ta niezgoda wynika z jego wewnętrznej niezgody, czy z faktu, że on ma taką pracę, która polega na tym, że trzeba temu czy drugiemu wbić szpilę i trzeba go skrytykować, bo ma się rolę takiego Stańczyka –powiedział Kammel.

Źródło: Viva

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama