0

Tusk grozi PiS. Legenda reprezentacji Polski mocno mu odpowiedziała (FOTO)

Reklama

Donald Tusk za pośrednictwem swojego konta na Twitterze zamieścił mocny wpis, w którym odniósł się do Prawa i Sprawiedliwości. Lider Platformy Obywatelskiej przyrzecz, że doprowadzi do rozliczenia aktualnie rządzącej w Polsce partii. Na wpis byłego premiera postanowił odpowiedzieć były kapitan reprezentacji Polski w siatkówce – Marcin Możdżonek.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekali widzowie TVP. Legendarna polska gwiazda wróciła do Telewizji Polskiej (WIDEO)

Reklama

Wybory parlamentarne zbliżają się coraz większymi krokami. Widać to po zwiększonej aktywności liderów największych ugrupowań politycznych w Polsce. Jak narazie już drugą kadencję pod rząd rządzi Prawo i Sprawiedliwość stojące na czele obozu Zjednoczonej Prawicy.

POLECAMY TAKŻE: Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Fani mogą być w szoku (FOTO)

Na kolejną wygraną PiS nie ma zamiaru pozwolić opozycja,  która mimo wszystko najprawdopodobniej jesienią nie utworzy jednej wspólnej listy wyborczej.

Zwolennikiem takiego rozwiązania jest Donald Tusk, który wrócił do krajowej polityki w lipcu 2021 roku i wręcz natychmiastowo przejął wówczas stery nad Platformą Obywatelską, która wzmagała się z licznymi problemami. W ciągu ostatnich prawie dwóch lat Koalicja Obywatelska, na której czele stoi Platforma – zdecydowanie odbudowała swoje notowania w sondażach.

POLECAMY TAKŻE: Tomasz Kammel wbił szpilę TVN? Zaskakujące słowa prezentera TVP (WIDEO)

Mimo wszystko ciężko na ten moment wskazać, czy po jesiennych wyborach w Polsce będzie rządzić w dalszym ciągu PiS z koalicjantami, czy Koalicja Obywatelska z innymi frakcjami przeciwnymi partii Jarosława Kaczyńskiego.

Reklama

Donald Tusk i odpowiedzieć Możdżonka

Donald Tusk za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowił obiecać rozliczenie Prawa i Sprawiedliwości. Wpis aktualnego lidera Platformy Obywatelskiej stał się bardzo popularny na Twitterze.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Rozliczymy PiS z każdego łajdactwa, ze wszystkich ludzkich krzywd i tragedii, do jakich doprowadzili, sprawując władzę. Przyrzekam – napisał lider PO.

Jedną z osób, które postanowiły na niego odpowiedzieć był Marcin Możdżonek — były reprezentant Polski w siatkówce i były jej kapitan.

Będziemy Was rozliczać najbardziej odc. 15706427899432. Serio, ktoś jeszcze wierzy w jakiekolwiek rozliczanie kogokolwiek? – napisał Marcin Możdżonek.

Screen, Twitter

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama