0

Tusk o Bidenie. Bezlitosna kontra Miłosza Kłeczka (FOTO)

Reklama

Donald Tusk przytoczył słowa Joe Bidena. Na jego wpis zaregował Miłosz Kłeczek z TVP.

Dziennikarz TVP Miłosz Kłeczek za pośrednictwem swojego konta na Twitterze odpowiedział na wpis zamieszczony przez lidera Platformy Obywatelskiej – Donalda Tuska, w którym to polityk przytoczył słowa prezydenta Stanów Zjednoczonych – Joe Bidena.

Reklama

POLECAMY TAKŻE: Rzecznik Straży Granicznej skomentowała wyrok ws. Barbary Kurdej-Szatan

Joe Biden odwiedził Polskę. Wcześniej prezydent Stanów Zjednoczonych pojawił się na Ukrainie, gdzie od roku trwa wojna wywołana przez atak ze strony Rosji. Od początku konfliktu Stany Zjednoczone w bardzo szerokim zakresie starają się pomagać Ukraińcom, którzy stawiają opór agresywnej polityce władz Kremla.

Spora pomoc na wschód jest również kierowana ze strony Polski. Do walczącej Ukrainy trafiły między innymi polskie czołgi. Na dodatek Polska przyjęła wielu obywateli Ukrainy, którzy musieli opuścić swoją ojczyznę z powodu działań wojennych.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

W związku z rocznicą wybuchu wojny na terytorium Ukrainy do Polski przybył Joe Biden. Prezydent Stanów Zjednoczonych spotkał się ze swoim polskim odpowiednikiem – Andrzejem Dudą. Następnie przywódca USA wystąpił w ogrodach Zamku Królewskiego w Warszawie.

Reklama

Donald Tusk o słowach Joe Bidena

Joe Biden w trakcie swojej wizyty spotkał się z najważniejszymi polskimi politykami. W tym gronie znalazł się także lider Platformy Obywatelskiej i były szef polskiego rządu — Donald Tusk, który niedługo potem zamieścił wpis ze słowami prezydenta Stanów Zjednoczonych.

POLECAMY TAKŻE: Rzecznik Straży Granicznej skomentowała wyrok ws. Barbary Kurdej-Szatan

Joe Biden krótko i dosadnie: Donaldzie, będziemy bronić solidarnie wolności i demokracji. Zawsze i wszędzie – napisał lider Platformy Obywatelskiej na Twitterze.

Na wpis polityka prędko odpowiedział dziennikarz Telewizji Polskiej — Miłosz Kłeczek.

Panie Donaldzie chyba nie zrozumiał Pan prezydenta @POTUS To było ostrzeżenie kierowane do Pana bezpośrednio – skomentował dziennikarz Telewizji Polskiej.

 

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama