0

Tusk zażartował z dziennikarza TVP. Rachoń prędko odpowiedział (WIDEO)

Reklama

Donald Tusk w trakcie jednen z konferencji prasowych powiedział żart, którego jednym z adresatów był znany dziennikarz Telewizji Polskiej – Samuel Pereira. Lider Platformy Obywatelskiej wspaniał także o byłym selekcjonerze reprezentacji Polski – Paulo Sousie. Na żart Tuska postanowił odpowiedzieć za pośrednictwem swojego konta na Twitterze Michał Rachoń.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

Reklama

Nagranie pochodzi z końca 2021 roku. Lider Platformy Obywatelskiej w trakcie konferencji prasowej postanowił wspomnieć o byłym już selekcjonerze reprezentacji Polski Paulo Sousie, który pod koniec 2021 roku zaskoczył wielu polskich kibiców swoją decyzją dotyczącą rezygnacji z dalszego trenowania kadry Polski.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Temat portugalskiego szkoleniowca był wówczas numerem jeden w kraju. Przy okazji polityk wspomniał również o Samuelu Pereirze, który jest dziennikarzem TVP.

POLECAMY TAKŻE: Takiego wyniku PiS nie miało od dawna. Polityczne trzęsienie ziemi w nowym sondażu

To co mnie tak uderzyło, ale proszę wybaczyć ten żart, ale nie sądziłem, że oststni tydzień mijającego roku będzie taki bardzo portugalski. Dwie głośne postacie – Pan trener Sousa i Pan redaktor Pereira pozostaną na długo w naszej pamięci, może nie najlepiej, ale na pewno długo będziemy pamiętali o tym „portugalskim finale roku 2021” – powiedział na konferencji prasowej Donald Tusk.

Reklama

Donald Tusk i żart

Na słowa Tuska zaregował sam Pereira: „Donald Tusk dostał dziś ode mnie pytanie proste o program PO. Zamiast odpowiedzi rzucił ksenofobicznym żartem w stylu Giertycha i Sokuzburaka, ale pytanie pozostaje aktualne: Gdzie jest program?” – pytał dziennikarz Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje członek legendarnego polskiego zespołu

Na żart lidera Platformy mocno zaregował także inny dziennikarz występujący na co dzień w Telewizji Polskiej – Michał Rachoń.

Fajny ten żart. Niemiecki taki – napisał Michał Rachoń za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

 

Źródło: Wprost, Twitter

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności także śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama