0

TVP podjęło decyzję ws. popularnego dziennikarza? Widzowie wstrzymali oddech

Reklama

Adrian Klarenbach od wielu lat pojawia się na antenie TVP Info, gdzie prowadzi wiele popularnych programów. Jednak w ostatnim czasie wokół dziennikarza powstało spore zamieszanie. Teraz media podają nowe, lecz nieoficjalne informacje na temat dalszej przyszłości Adriana Klarenbacha na antenie Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Reklama

Pierwsze wiadomości na temat przyszłości Adriana Klarenbacha w TVP przekazał w marcu „Fakt”. Tabloid sugerował wówczas, że znany dziennikarz Telewizji Polskiej został zawieszony. Powodem miała być jego rozmowa z posłem Mariuszem Kałużnym w programie „Minęła 20”.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

— Według nieoficjalnych źródeł powodem nieobecności Klarenbacha ma być jego rozmowa z posłem Solidarnej Polski Mariuszem Kałużnym w programie „Minęła 20” na antenie TVP Info. Polityk założył się, że nikt w Polsce nie ma wyższej emerytury niż Donald Tusk, a zaraz potem Adrian Klarenbach wytknął błąd politykowi – poinformował Fakt.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Następnie media obiegła informacja o przeniesieniu dziennikarza do TVP3. Jednak po pewnym czasie Adrian Klarenbach ponownie zaczął się pojawiać na antenie TVP Info, gdzie aktualnie jest prowadzącym takich programów jak „Minęła dwudziesta”, „Minęła ósma” i również „Forum”. Teraz portal „Wirtualne Media” przekazał nowe informacje ws. dalszej przyszłości dziennikarza na antenie TVP3.

Reklama

Adrian Klarenbach dalej w TVP 3?

Z nieoficjalnych informacji w sprawie Adriana Klarenbacha wynika, że dziennikarz ma zostać na antenie TVP3.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

Nowe władze TAI – Michał Adamczyk i Samuel Pereira – nie zmieniły jednak decyzji swoich poprzedników: Adrian Klarenbach zostaje w TVP3 jako prowadzący regionalny blok informacyjny, dowiadujemy się nieoficjalnie. – Te decyzje nie uległy zmianie i nie ma co liczyć na to, że szybko się zmienią – słyszymy w budynku na placu Powstańców Warszawy. – Adrian będzie prowadził nadal swoje programy w TVP Info, to się nie zmieni, ale „TVP3 Info” ma także w grafiku – poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama