0

Ważna informacja od Dawida Kubackiego. Trudno powstrzymać łzy wzruszenia

Reklama

Polski skoczek Dawid Kubacki za pośrednictwem swojego konta na Instagramie opublikował nowy wpis na temat swojej żony Marty. Ukochana polskiego skoczka w marcu trafiła do szpitala w związku z poważnymi kłopotami zdrowotnymi.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP będą zachwyceni. Znana dziennikarka ma wrócić do Telewizji Polskiej

Reklama

Dawid Kubacki zakończył przedwcześnie sezon Pucharu Świata 2022/2023. Powodem takiej decyzję polskiego skoczka okazały się poważne problemy kardiologiczne jego żony Marty. W drugiej połowie marca polski skoczek postanowił napisać o wszystkim kibicom za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

– Mój nagły powrót do domu…. jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła – napisał Dawid Kubacki na Instagramie.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

– Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze – podkreślił ówczesny wicelider Pucharu Świata.

Reklama

Polski skoczek Dawid Kubacki z nową informacją na temat żony

W piątek Dawid Kubacki opublikował nowy wpis na Instagramie. Skoczek poinformował w nim, że on i jego żona właśnie wrócili do domu ze szpitala.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Wróciliśmy dzisiaj do domu i śmiało mogę powiedzieć, że to cud dokonany rękami lekarzy, pielęgniarek i rehabilitantów. Dziękuję za każdą Waszą modlitwę, dobrą myśl, słowo otuchy. Nadal będą nam potrzebne, bo Marta zaczyna intensywną rehabilitację, a ja będę uczył się nowej rzeczywistości. Dziękujemy całej załodze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Jesteście teamem na miarę zwycięstwa w Pucharze Narodów! – napisał polski skoczek.

Okazuje się, że prawie każdy z nas zna kogoś z kardiowerterem-defibrylatorem, potocznie nazywanym rozrusznikiem serca. Ja z taką osobą będę dzielić życie, drugie życie – czytamy na profilu Dawida Kubackiego.

 

Źródło: Instagram

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama