0

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Reklama

Serial dokumentalny „Reset” wraca dziś do Telewizji Polskiej. Na oficjalnym jego profilu poinformowano o istotnej zmianie. Chodzi dokładnie o godzinę emisji nowego i kolejnych odcinków serialu.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Reklama

We wtorek 22 sierpnia odbyła się premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu serialu dokumentalnego „Reset”, którego autorami są dziennikarz Telewizji Polskiej – Michał Rachoń i również znany polski historyk – Sławomir Cenckiewicz.

Pierwszy sezon serialu dokumentalnego „Reset” był emitowany w poniedziałki o godzinie 21:30. Jego emisja odbywała się na antenie telewizyjnej „Jedynki” i także w TVP Info. Dodatkowo odsłony „Resetu” są publikowane w serwisie „YouTube”.

POLECAMY TAKŻE: Dramat gwiazdora TVN. Prokuratura podjęła zdecydowane kroki w jego sprawie

Niedawno na oficjalnym profilu serialu dokumentalnego „Reset” informowano, że produkcja wraca na ekrany z pierwszym odcinkiem nowego sezonu dokładnie 22 sierpnia.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

Jego emisja w dalszym ciągu ma się odbywać na antenie telewizyjnej „Jedynki” i kanału informacyjnego TVP Info. Zmianie uległa tylko godzina emisji.

Reklama

Serial dokumentalny „Reset”

Dziś na profilu serialu dokumentalnego „Reset” na Twitterze pojawiła się informacja o zmianie godziny emisji pierwszego odcinka drugiego sezonu serialu dokumentalnego Michała Rachonia i Sławomira Cenckiewicza.

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Zmiana godziny serialu dokumentalnego #Reset. Teraz program będzie emitowany we wtorki na @tvp_info oraz TVP1 o godz. 21.10 – czytamy na Twitterze.

W kolejnym wpisie poinformowano o tematyce odcinka.

Dziś o godz 21.10 zostanie wyemitowany premierowy odcinek nowego sezonu #Reset. Autorzy ⁦@michalrachon⁩ i ⁦@Cenckiewicz⁩ wrócą do tematyki poruszonej już w pierwszej serii dokumentu, czyli relacje polsko-rosyjskie w latach poprzedzających wybuch wojny na Ukrainie – czytamy na oficjalnym profilu serialu dokumentalnego „Reset” na portalu społecznościowym Twitter.

 

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama