0

Ważna wiadomość dla widzów TVP. Chodzi o program Adriana Klarenbacha

Reklama

Adrian Klarenbach to jeden z bardziej popularnych dziennikarzy występujących w TVP. Na antenie publicznego nadawcy dziennikarz prowadzi wiele popularnych programów. Jednym z nich jest dość świeży cykl „Jak oni kłamią”, w którego kontekście w ostatnim czasie doszło do pewnych zmian.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Reklama

Adrian Klarenbach już od wielu lat jest dziennikarzem występującym w TVP. Na antenie publicznego nadawcy prowadzi takie programy, jak między innymi: „Minęła ósma”, „Minęła dwudziesta” i również program „Forum”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Koszmar Anny Popek. Tak została potraktowana gwiazda TVP [FOTO]

To jednak nie wszystko. Niedawno dziennikarz stał się prowadzącym cykl „Tu mówi Polska”. Z kolei pod koniec pierwszej połowy bieżącego roku Adrian Klarenbach został jednym z prowadzących program „Jak oni kłamią”.

To właśnie w kontekście tego programu media niedawno obiegła informacja w kontekście zmian. Chodzi dokładnie o kanał, na którym widzowie mogli obejrzeć odcinki „Jak oni kłamią”.

POLECAMY TAKŻE: Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje popularny aktor

Do połowy października emisja odbywała się na antenie telewizyjnej „Jedynki” — TVP1 i także kanału informacyjnego TVP Info. Jednak teraz do dyspozycji widzów pozostanie tylko jeden z nich o czym poinformował portal branżowy Wirtualne Media.

Reklama

Adrian Klarenbach i zmiany w jego programie

„Jak oni kłamią” był od 2 października emitowany również w TVP1 od poniedziałku do piątku od godziny 20:15. Jednak po niedawnych wyborach parlamentarnych w Polsce doszło do zmiany. Miejsce „Jak oni kłamią” w telewizyjnej „Jedynce” zastąpi program „Alarm!”, który był już wcześniej regularnie emitowany o tej porze. Z kolei cykl „Jak oni kłamią” będzie dostępny tylko w TVP Info – wynika z informacji przekazanych przez portal Wirtualne Media.

POLECAMY TAKŻE: Przykra wiadomość. Nie żyje popularny aktor znany z legendarnego filmu

— Już po zaplanowanych na niedzielę wyborach parlamentarnych połączonych z referendum, „Alarm!” wróci na godz. 20:15, natomiast „Jak oni kłamią” będzie emitowane wyłącznie w TVP Info – czytamy na stronie portalu Wirtualne Media.

Jednym z prowadzących program „Jak oni kłamią” jest wspomniany Adrian Klarenbach, który na antenie Telewizji Polskiej prowadzi również programy: „Forum”, „Minęła dwudziesta” i „Minęła ósma”. Dodatkowo dziennikarza Telewizji Polskiej można także usłyszeć na antenie Polskie Radia 24 w „Rozmowa Polskiego Radia 24” i „Poranek”.

Oprócz Adriana Klarenbacha cykl „Jak oni kłamią” prowadzą również: Magdalena Wierzchowska, Michał Rykowski i Jacek Łęski.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat także 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama