0

Ważna zmiana dla widzów TVP. Chodzi o serial dokumentalny Michała Rachonia [WIDEO]

Reklama

Serial dokumentalny „Reset” to produkcja, za którą stoją dziennikarz Telewizji Polskiej Michał Rachoń i znany historyk Sławomir Cenckiewicz. Na profilu serialu na Twitterze przypomniano o ważnej zmianie, która zaszła na samym początku drugiego sezonu „Resetu”.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Reklama

Przed tygodniem widzowie Telewizji Polskiej mogli obejrzeć nowy odcinek drugiego sezonu serialu dokumentalnego „Reset”, za którego stworzenie odpowiedzialni są Michał Rachoń — dziennikarz Telewizji Polskiej i historyk Sławomir Cenckiewicz.

POLECAMY TAKŻE: Dramat gwiazdora TVN. Prokuratura podjęła zdecydowane kroki w jego sprawie

Przypomnijmy, że pierwszy sezon serialu dokumentalnego „Reset” był emitowany w poniedziałki o godzinie 21:30. Premiera nowych odcinków odbywała się na antenie telewizyjnej „Jedynki” i także w TVP Info. Dodatkowo odsłony „Resetu” są publikowane w serwisie „YouTube”.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

Niedawno na oficjalnym profilu serialu na Twitterze padła istotna informacja dla jego widzów. Autorzy poinformowali w niej, że nowe odcinki „Resetu” będą emitowane o nowej porze tygodnia. Zmianie uległa również godzina premiery.

Reklama

Serial „Reset” TVP o nowej porze emisji

Nowy sezon serialu dokumentalnego „Reset” jest emitowany o nowej porze dnia i tygodnia. Poprzednio nowe odcinki można było zobaczyć w poniedziałek o godzinie 21.30 na antenie telewizyjnej „Jedynki” i kanału informacyjnego TVP Info. Z kolei teraz serial jest premierowo prezentowany we wtorki o godzinie 21.10. Zmianie nie uległy kanały emisyjne. W dalszym ciągu produkcja jest prezentowana na antenach TVP1 i TVP Info.

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Przypominamy o zmianie dnia i godziny serialu dokumentalnego autorstwa  @michalrachon i  @Cenckiewicz pt. #Reset. Nowy sezon jest emitowany we wtorki na @tvp_info oraz TVP1 o godz. 21.10 – czytamy na oficjalnym profilu serialu dokumentalnego na Twitterze.

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama