0

Widzowie Michała Rachonia będą zachwyceni. Padła ważna informacja [WIDEO]

Reklama

Ważna informacja dla widzów TVP i Michała Rachonia – chodzi o serial dokumentalny popularnego dziennikarza Telewizji Polskiej i również historyka Sławomira Cenckiewicza. Odcinki poprzedniego sezonu serialu można obejrzeć również na antenie innej stacji telewizyjnej.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Andrzej Seweryn na znanym festiwalu. Pojawiła się zdecydowa reakcja [WIDEO]

Reklama

We wtorek 22 sierpnia odbyła się premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu serialu dokumentalnego „Reset”, którego autorami są dziennikarz Telewizji Polskiej – Michał Rachoń i również znany polski historyk – Sławomir Cenckiewicz.

Polecamy również: Zaskakujące informacje ws. Jerzego Stuhra. Takich słów mało kto się spodziewał

Pierwszy sezon serialu dokumentalnego „Reset” był emitowany w poniedziałki o godzinie 21:30. Jego emisja odbywała się na antenie telewizyjnej „Jedynki” i także w TVP Info. Dodatkowo odsłony „Resetu” są publikowane w serwisie „YouTube”.

Z kolei od początku nowego sezonu serialu jego najnowsze odcinki są dostępne premierowo do obejrzenia we wtorki na antenie telewizyjnej „Jedynki” i również kanału informacyjnego TVP Info o godzinie 21:10.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Zmiana godziny serialu dokumentalnego #Reset. Teraz program będzie emitowany we wtorki na @tvp_info oraz TVP1 o godz. 21.10 – czytamy na Twitterze serialu dokumentalnego „Reset”.

Reklama

Serial dokumentalny „Reset” nie tylko w TVP

Mimo wszystko serial dokumentalny „Reset” Michała Rachonia i Sławomira Cenckiewicza nie jest tylko dostępny do obejrzenia w Telewizji Polskiej i na YouTube. Odcinki poprzedniego sezonu są również dostępne na antenie Telewizji Republika.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zaskakująca informacja o Jakimowiczu. Tego nikt się nie spodziewał [FOTO]

O możliwości obejrzenia czwartego odcinka pierwszego sezonu serialu dokumentalnego poinformowano za pośrednictwem mediów społecznościowych Telewizji Republika na Twitterze.

Dziś premiera czwartego odcinka serialu TVP „Reset” godzina 20:00 w Telewizji Republika. Zapraszamy na powtórkę pierwszego sezonu! – czytamy na Twitterze Telewizji Republika. Poprzednie odcinki są także dostępne na stronie TVP Info i w aplikacji TVP GO – czytamy na profilu programu na Twitterze.

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama