0

Widzowie Michała Rachonia będą zachwyceni. Padła ważna wiadomość

Reklama

Michał Rachoń i Sławomir Cenckiewicz w tym roku współtworzyli serial dokumentalny „Reset”, którego premierowa emisja odbywała się na antenie Telewizji Polskiej. Z kolei powtórki produkcji od pewnego czasu są także dostępne w Telewizji Republika. To właśnie na profilu w mediach społecznościowych tej stacji telewizyjnej padła ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia.

POLECAMY TAKŻE: Nowy sondaż wyborczy. Zaskakujące wyniki poparcia

Reklama

Michał Rachoń od wielu lat pojawia się na antenie Telewizji Polskiej, gdzie prowadzi programy dotyczące tematyki politycznej. Dziennikarz z wykształcenia jest politologiem.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Będzie nowy rząd PiS? Zaskakujące słowa Morawieckiego

Przed rozpoczęciem swojej kariery w TVP współpracował między innymi z „Gazetą Polską”, „Gazeta Polska Codziennie”, „Niezależna Gazeta Polska – Nowe Państwo” i także portalem informacyjnym „Niezależna”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zaskakująca informacja. Znany polityk odmówił Tuskowi?

W tym roku Michał Rachoń był jednym z twórców serialu dokumentalnego Telewizji Polskiej — „Reset”. Jego premierowe odcinki były dostępne do obejrzenia na antenie Telewizji Polskiej i na platformach TVP VOD i również YouTube. – Serial przedstawi nieznane dokumenty i informacje na temat polsko-rosyjskiego resetu z lat 2007–2015 – czytamy w jego opisie na popularnym portalu Filmweb.

Reklama

Michał Rachoń i serial „Reset” – powtórki w Telewizji Republika

Serial dokumentalny „Reset” nie jest wyłącznie dostępny w Telewizji Polskiej. Prawa do jego emisji posiada także Telewizja Republika, na której profilu na portalu społecznościowym „X” (dawniej Twitter) pojawiła się informacja o emisji już w sobotę — 2 grudnia — 17. odcinka serialu dokumentalnego „Reset” autorstwa Michała Rachonia i Sławomira Cenckiewicza.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski aktor

Już dziś o godzinie 20:00 w Telewizji Republika #premiera 17 odcinka serialu #RESET pt. „Reset Extra”! – czytamy na profilu Telewizji Republika na portalu „X” (dawniej Twitter).

Premiera serialu dokumentalnego „Reset” miała miejsce 12 czerwca 2023 roku. Łącznie produkcja liczy sobie 17. odcinków, które zostały podzielone na dwa sezony.

 

Źródło: Twitter, Filmweb

POLECAMY RÓWNIEŻ INNE NASZE MATERIAŁY: 

To już oficjalne. Znany dziennikarz odchodzi z TVP

To się Tuskowi nie spodoba. Padły właśnie mocne słowa prezydenta

Jakubiak ostrzega Hołownię. Polityk powiedział to wprost

Tusk będzie mieć problem? Zaskakujące słowa znanego polityka

Problem Romana Giertycha. Polityk przegrywa w sądzie

Mocne słowa z Pałacu Prezydenckiego. To się opozycji nie spodoba

Reklama