0

Widzowie TVP będą zachwyceni. Znana dziennikarka ma wrócić do Telewizji Polskiej

Reklama

Z nieoficjalnych informacji portalu „Wirtualne Media” wynika, że Urszula Rzepczak przestanie być korespondentką telewizji Polsat w Rzymie. Dziennikarka już wkrótce ma się związać ponownie z Telewizją Polską. Tym samym ma zastąpić inną popularną korespondentkę publicznego nadawcy.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Reklama

Portal „Wirtualne Media” poinformował, że Urszula Rzepczak swoją pracę w roli korespondentki telewizji Polsat w Rzymie ma zakończyć z końcem bieżącego miesiąca. Z Polsatem dziennikarka była związana od 2015 roku. Wcześniej w prywatnej telewizji pracowała już w latach 1995-2004.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Od 2005 roku Urszula Rzepczak wykonywała już obowiązki korespondentki Telewizji Polskiej w Rzymie. Wówczas współpraca korespondentki z publicznym nadawcą trwała do roku 2014, kiedy to TVP postanowiło nie przedłużać umowy i zastąpić ją Magdaleną Wolińską-Riedi.

Reklama

Urszula Rzepczak w TVP?

Urszula Rzepczak przestanie być korespondentką Telewizji Polsat w Rzymie. Dziennikarka przechodzi do Telewizji Polskiej, gdzie na włoskiej placówce zastąpi odsuniętą w styczniu od pracy Magdalenę Wolińską-Riedi – dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.

Teraz rolę się odwrócą – to Urszula Rzepczak zastąpi Magdalenę Wolińską-Riedi na rzymskiej placówce TVP. – Zaproponowano jej o wiele wyższe wynagrodzenie – mówi osoba znająca kulisy transferu – napisał portal „Wirtualne Media”.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

Na temat Magdaleny Wolińskiej-Riedi było głośno w styczniu bieżącego roku w związku z jej wpisami opublikowanymi w mediach społecznościowych gdzie pisała, że jej córka bardzo chciała odwiedzić niemiecki obóz koncentracyjny Auschwitz.

Pod wpisem padły komentarze, w których ich autorzy zwrócił uwagę na to, jak dziennikarka TVP określiła osoby odpowiedzialne za dramatyczne wydarzenia mające miejsce w trakcie drugiej wojny światowej.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Prędko w tej sytuacji zaregowała Telewizja Polska.

– Dziennikarz Telewizji Polskiej zgodnie z zasadami etyki powinien traktować media społecznościowe, jako formę publicznej wypowiedzi, mając na uwadze, że także tam reprezentuje Telewizję Polską S.A. oraz że prywatne wypowiedzi dziennikarzy powszechnie kojarzonych z TVP S.A. mogą być postrzegane jako jej stanowisko i mieć znaczący wpływ na opinie o TVP S.A. Magdalena Wolińska-Riedi decyzją przełożonych została odsunięta od wykonywania obowiązków służbowych – poinformowano.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama