0

Widzowie TVP mogą być zachwyceni. Znana dziennikarka dołącza do znanego programu

Reklama

Niedawno doszło do zmian w obsadzie prowadzących program „W kontrze”, który jest emitowany na antenie TVP Info. Prowadzącym w dalszym ciągu będzie Jarosław Jakimowicz. Wiadomo, kto zastąpi Annę Popek, która niedawno ogłosiła, że odchodzi z programu i dołącza po latach do zespołu prowadzących program śniadaniowy „Pytanie na śniadanie”.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Reklama

Wczoraj po raz pierwszy po długiej przerwie poprowadziłam Pytanie na śniadanie. Pamiętam swój pierwszy program, gdy szefowa powiedziała do mnie: „prowadź, jak chcesz, bylebyś nie stawała tyłem do kamery”. Wczoraj rozpoczęłam nowy rozdział, nowy etap, nowe telewizyjne życie. Życzcie mi powodzenia – napisała na Facebooku gwiazda TVP.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Niedługo później dziennikarka Telewizji Polskiej poinformowała, że w związku z podjęciem pracy przy programie Pytanie na śniadanie” – odchodzi z programu „W kontrze”, który prowadziła razem z Jarosławem Jakimowiczem.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

W związku z podjęciem przeze mnie nowych obowiązków w Pytaniu na Śniadanie – zakończyłam prowadzenie programu W kontrze” w TVP INFO. Dziękuje Jarkowi Jakimowiczowi za dotychczasowa współpracę – poinformowała Anna Popek w mediach społecznościowych.

Reklama

„W kontrze” TVP Info: wiadomo, kto zastąpi w programie Annę Popek

Z informacji opublikowanych przez portal „Wirtualne Media” wynika, że w programie „W kontrze” obok Jarosława Jakimowicza pojawi się Agnieszka Siewieruniuk-Maciorowska.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

Biuro prasowe TVP Info poinformowało Wirtualnemedia.pl, że program „W kontrze” z Jarosławem Jakimowiczem prowadzić będzie teraz Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska, która z TVP Info związana jest od 2020 roku. – poinformował portal Wirtualnemedia.pl

Agnieszka Siewieruniuk-Maciorowska pojawia się w porannych programach „#Jedziemy” i „#Jedziemy dalej”, które na antenie TVP Info prowadzi Michał Rachoń. Od października 2021 r. publicystka jest wicenaczelną wydawanych przez Polska Press dzienników: „Kuriera Porannego” i „Gazety Współczesnej”.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama