0

Widzowie TVP mogli być zawiedzeni. Chodzi o Adriana Klarenbacha

Reklama

Na temat Adriana Klarenbacha w ostatnim czasie zrobiło się głośno za sprawą zamieszania wokół jego dalszej przyszłości w TVP. Z informacji podanych przez media jeszcze przed świętami wynikało, że Klarenbach wróci do programów publicystycznych na antenie TVP Info. Jednak w ostatni piątek jeszcze do tego nie doszło.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Reklama

Pierwsze wiadomości na temat przyszłości Adriana Klarenbacha w TVP przekazał w marcu „Fakt”. Tabloid sugerował wówczas, że znany dziennikarz Telewizji Polskiej został zawieszony. Powodem miała być jego rozmowa z posłem Mariuszem Kałużnym w programie „Minęła 20”.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Według nieoficjalnych źródeł powodem nieobecności Klarenbacha ma być jego rozmowa z posłem Solidarnej Polski Mariuszem Kałużnym w programie „Minęła 20” na antenie TVP Info. Polityk założył się, że nikt w Polsce nie ma wyższej emerytury niż Donald Tusk, a zaraz potem Adrian Klarenbach wytknął błąd politykowi – poinformował Fakt.

Z kolejnych informacji, które uzyskał portal „Wirtualne Media” wynikało, że Adrian Klarenbach ma prowadzić na antenie TVP3 Info serwisy informacyjne, a z kolei w TVP Info programy publicystyczne.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

– Redaktor Adrian Klarenbach będzie prowadził serwisy informacyjne w TVP3 Info oraz programy publicystyczne w TVP Info – przekazało portalowi „Wirtualne Media” biuro prasowe nadawcy.

Reklama

Adrian Klarenbach i TVP

Program TVP Info „Forum” emitowany jest w piątki około godz. 20.15. Jego prowadzącym był Adrian Klarenbach, który mimo zapowiedzi ze strony biura prasowego nadawcy o jego dalszym prowadzeniu programów publicystycznych w TVP Info w ostatnim odcinku programu „Forum” nie pojawił się. Tym razem prowadzącym był inny znany dziennikarz Telewizji Polskiej – Miłosz Kłeczek.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

W piątek program poprowadził Miłosz Kłeczek, który zastępuje Adriana Klarenbacha. Ma on jednak docelowo wrócić do programu – poinformował portal „Wirtualne Media”.

Źródło: Wirtualne Media 

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama