0

Widzowie TVP oburzeni. Zaskakująca decyzja gwiazd popularnego programu (FOTO)

Reklama

Widzowie TVP wyrazili swoje zdecydowane niezadowolenie w związku z decyzją dwójki jurorów popularnego programu Telewizji Polskiej – „The Voice Kids”. Chodzi dokładnie o Thomsona i Barona, którzy dokonali wyboru wbrew woli części widzów.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

Reklama

Telewizja Polska od lat stara się zapewnić widzom rozrywkę na jak najwyższym poziomie. W ofercie programowej kanałów publicznego nadawcy jest wiele ciekawych telewizyjnych show.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Do tej listy z pewnością możemy zaliczyć dobrze znany program „The Voice Kids”. Jest to wokalny talent show dla uzdolnionych dzieci, który od pierwszej edycji pozyskał serca widzów Telewizji Polskiej.

Coraz większymi krokami zbliża się finał aktualnej edycji programu „The Voice Kids”. Jest on dokładnie zaplanowany na 29 kwietnia. Trenerzy dokonali w niedawnym odcinku selekcji uczestników.

POLECAMY TAKŻE: Takiego wyniku PiS nie miało od dawna. Polityczne trzęsienie ziemi w nowym sondażu

Jednak pewne wybory nie przypadły do gustu wszystkim widzom, którzy postanowili to bardzo wyraźnie pokazać na profilach popularnego programu Telewizji Polskiej  w mediach społecznościowych.

Reklama

Widzowie TVP niezadowoleni z decyzji w The Voice Kids

Trenerzy The Voice Kids – Thomson i Baron ostatecznie postanowili, że do kolejnego etapu popularnego programu przechodzą: Ania Laskowska („Piosenka światłoczuła” Natalii Kukulskiej), Marcel Tułacz („Małe szczęścia” Kuby Badacha i Roberta Jansona) oraz Kinga Kipigroch („My heart will go on” Celine Dion).

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje członek legendarnego polskiego zespołu

Jednak decyzja o wyborze Ani Laskowskiej kosztem Helenki Włodarczyk mocno nie spodobała się widzom TVP, którzy postanowili to wyrazić w mediach społecznościowych.

Jak dla mnie w tej trojce powinna byc Helenka, Marcel i Kinga”, „Szkoda ze Heleny tam nie ma”, „Moja trojka byly: ania, helena i kinga”, „Dlaczego nie Helenka??Jurorzy, co z Wami??”, „To jakieś jaja, że przeszła Anka! Helena bije ją mililn razy swoim talentem. Co do Kingi i Marcela to słuszny wybór” – pisali na Instagramie widzowie programu Telewizji Polskiej.

Screen/Instagram

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez THE VOICE KIDS (@thevoicekidstvp)

Źródło: Interia Muzyka, Instagram

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności także śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama