0

Nie żyje ważna postać show Telewizji Polskiej

Reklama

Bardzo smutna wiadomość została przekazana przez profil „Rolnik szuka żony TVP” na Facebooku – nie żyje Zbigniew Woźnicki. Doświadczony filmowiec był związany z popularnym programem publicznego nadawcy. Informacja została przekazana tydzień po jego odejściu.

POLECAMY TAKŻE: Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje popularny aktor

Reklama

Zbigniew Woźnicki był jednym z członków ekipy realizatorskiej programu „Rolnik szuka żony”, którego emisja na antenie Telewizji Polskiej odbywa się od niemal dziesięciu lat. Woźnicki z programem Marty Manowskiej był związany prawie od samego początku jego istnienia.

Zbigniew Woźnicki od 2014 roku uczestniczył w nagrywaniu najnowszych odcinków popularnego „Rolnika” i pracował przy wszystkich jego edycjach, gdzie odpowiadał m.in. za oświetlenie na planie.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Nie podano, jaka była przyczyna śmierci mężczyzny. O jego odejściu poinformowano w specjalnym wpisie opublikowanym za pośrednictwem konta na Facebooku programu „Rolnik szuka żony”.

Reklama

Nie żyje Zbigniew Woźnicki

Zbyszku, Zbynku… Będziemy za Tobą bardzo tęsknić. Przez te wszystkie lata wniosłeś wiele  radości i uśmiechu do naszej ekipy. Twoja chęć do pracy i pomocy zawsze będzie w naszej pamięci. Twoja olbrzymia wiedza na temat historii, jaką się z nami dzieliłeś, bardzo nam imponowała, a hasło „O Święta Tereso” dalej brzmi w naszych głowach i sercach i będzie przyświecać pamięci o Tobie – czytamy.

POLECAMY TAKŻE: Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do TVP

Już wszyscy dobrze wiemy, że „zupa to musi być zupa, a nie jakiś krem”. Żegnamy Cię pogrążeni w wielkim smutku. Pozostaniesz w naszych sercach na zawsze. Ekipa „Rolnika” – napisano na oficjalnym profilu popularnego programu Telewizji Polskiej — „Rolnik szuka żony” na Facebooku.

POLECAMY TAKŻE: Przykra wiadomość. Nie żyje popularny aktor znany z legendarnego filmu

Program „Rolnik szuka żony” jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej od 2014 roku. Głównymi uczestnikami programu są rolnicy, którzy poszukują e swoim życiu miłości. Od samego początku prowadzącą popularnego programu jest Marta Manowska.

Źródło: Radio Zet

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

 

Reklama