0

Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany polski aktor

Reklama

Nie żyje aktor Andrzej Kozak. Wiadomość o jego śmierci przekazała rodzina oraz Teatr Rampa, w którym przed wieloma laty występował. Artysta miał również na swoim koncie występy w popularnych polskich serialach TVP: „M jak miłość”, „Ojciec Mateusz”, „Klan” i „Leśniczówka”. Aktor pojawił się również w popularnym serialu telewizji Polsat – „Przyjaciółki”.

POLECAMY TAKŻE: Rzecznik Straży Granicznej skomentowała wyrok ws. Barbary Kurdej-Szatan

Reklama

Andrzej Kozak zmarł 23 lutego w wieku 83 lat. W trakcie swojej kariery był związany między innymi z teatrem „Rampa” w latach 1974-1990. Córką Andrzeja Kozaka jest aktorka – Katarzyna Kozak, która wystąpiła w takich produkcjach jak „Kresy”, „Wydarzenia zielonogórskie 1960”, „Determinator”, „Nowy Jork, czwarta rano” i również „Bohater roku”. Aktorka jest również znana z dubbingu.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Andrzej Kozak pracował także na deskach innych warszawskich teatrów: Dramatycznego i Komedia. W trakcie swojej kariery wystąpił w następujących spektaklach: „O zachowaniu przy stole”, „Fanfan Tulipan”, „66 upadki Bunga czyli Demoniczna kobieta”, czy również „Jan Maciej Karol Wścieklica”.

Reklama

Nie żyje Andrzej Kozak

Aktor Andrzej Kozak zmarł 23 lutego. O jego śmierci poinformował Teatr Rampa za pośrednictwem swojej strony i również córka Katarzyna Kozak, która zamieściła wpis na swoim koncie na Facebooku.

POLECAMY TAKŻE: Tomasz Kammel wbił szpilę TVN? Zaskakujące słowa prezentera TVP (WIDEO)

W dniu 23.02.2023 roku zmarł Andrzej Kozak, aktor naszego teatru w latach 1974-1990. Jego wspaniałe role na trwałe wpisały się w historię tego teatru” – poinformował Teatr Rampa.

POLECAMY TAKŻE: Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Fani mogą być w szoku (FOTO)

Wpis na temat śmierci Andrzeja Kozaka opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych jego córka – Katarzyna Kozak.

Kochani, drodzy państwo. Dziękuję, serce mi się kraje na milion kawałków. Smutek przeogromny i pustka ogarnia moje ciało. Ale gdyby nie wy, pękłabym jak bańka mydlana. Słowa otuchy od was dodają mi sił. Wiem, że czas będzie najlepszym lekarstwem – napisała Katarzyna Kozak.

Źródło: Fakt, Teatr Rampa

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama