0

Wielki dramat Adama Małysza. Do internetu trafiło wstrząsające nagranie [WIDEO]

Reklama

Adam Małysz za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o bardzo niepokojącej sytuacji, która go dotknęła pod koniec zeszłego tygodnia. W wyniku intensywnych opadów deszczu doszło do zalania Galerii Sportowych Trofeów. Legendarny polski skoczek pokazał także nagranie, na którym widać siłę żywiołu, który doprowadził w ostatecznym rezultacie do poważnych problemów.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Reklama

Adam Małysz od 2022 roku pełni obowiązki prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. W marcu bieżącego roku narciarski świat obiegła szokująca  informacja o problemach zdrowotnych żony Dawida Kubackiego.

POLECAMY TAKŻE: Dramat gwiazdora TVN. Prokuratura podjęła zdecydowane kroki w jego sprawie

Krótko po tych doniesieniach pojawiły się także informacje na temat Adama Małysza, który przyznał w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”, że ma problemy zdrowotne.

Miałem problemy zdrowotne i cały czas jestem w trakcie badań. Nie chcę jednak o tym mówić publicznie – przyznał prezes PZN. – Dzisiaj świat kręci się wokół nerwów i emocji. To ma wpływ na ludzi – powiedział Adam Małysz kilka miesięcy temu.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

Z kolei teraz media obiegła kolejna niepokojąca informacja w sprawie legendy polskich skoczków. Okazało się, że w wyniku intensywnych opadów deszczu, które pojawiły się pod koniec zeszłego tygodnia doszło do zalania Galerii Sportowych Trofeów. Adam Małysz za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazał nagranie, gdzie widać szkody wyrządzone przez żywioł.

Reklama

Adam Małysz o Galerii Sportowych Trofeów

WAŻNE. Z powodu silnych opadów deszczu, które nawiedziły całą Wisłę w ubiegły weekend, moja Galeria Sportowych Trofeów została całkowicie zalana – poinformował prezes Polskiego Związku Narciarskiego za pośrednictwem swojego konta na Facebooku.

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Obecnie staramy się naprawić szkody wyrządzone przez powódź, aby jak najszybciej móc się dla Was ponownie otworzyć. Przepraszamy za utrudnienia – dodał emerytowany polski skoczek narciarski.

Źródło: Adam Małysz, Interia

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama