0

Wielkie problemy Kurdej-Szatan. Takich słów nikt się nie spodziewał [FOTO]

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan za pośrednictwem swojego konta na Instagramie poinformowała o sytuacji, która ją spotkała w trakcie poruszania się swoim samochodem na prawdopodobnie jednej z warszawskich dróg. Aktorka była wyraźnie sfrustrowana.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Na to czekało wielu widzów TVP. Michał Rachoń przekazał ważną wiadomość [FOTO]

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan jeszcze do 2021 roku występowała w popularnym serialu Telewizji Polskiej – „M jak Miłość”. Aktorka była także jedną z prowadzących bardzo popularne programy publicznego nadawcy. Wszystko jednak uległo radykalnej zmianie pod koniec 2021 roku.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Wówczas to Kurdej-Szatan zdecydowała się na bardzo kontrowersyjny komentarz pod adresem Straży Granicznej. Po tej sytuacji radykalną decyzję w jej sprawie podjął ówczesny prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski.

Kurski za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poinformował, że Barbara Kurdej-Szatan nie będzie już występować w TVP.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

— B. Kurdej-Szatan nie bedzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br. – poinformował niemal dwa lata temu Jacek Kurski, który wówczas zasiadał na stanowisku prezesa Telewizji Polskiej.

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan o sytuacji na drodze

Teraz aktorka na swoim koncie na Instagramie poinformowała o sytuacji, która ją spotkała w trakcie jazdy samochodem razem ze swoim małym synkiem. Z informacji m.in. Radia Zet wynika, że miało to miejsce w Warszawie. Aktorka została zatrzymana przez korek, którego przyczyną miały być pracę na drodze.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Smutna wiadomość. Nie żyje znana polska aktorka

– Tym razem 38-latka zdenerwowała na się na ogromny korek spowodowany rozkopami na warszawskich ulicach. Aktorka utknęła w aucie z synkiem na prawie godzinę – poinformował portal Radia Zet.

– 50 minut już stoimy w jednym miejscu… Jak można rozkopać 3 ulice w jednym punkcie dojazdowym???? – pytała wkurzona Kurdej-Szatan.

– Nie no to jest jakiś dramat! To jest po prostu jakiś dramat! Jak tak można rozkopać trzy ulice […] Stoimy już, słuchajcie, godzinę prawie. Serio, ponad 50 minut w jednym miejscu! Ruszyliśmy może… przesunęliśmy się może, nie wiem, 50 metrów, w ciągu godziny. Jak można rozkopać główną ulicę, równoległa do niej również jest rozkopana i prostopadła również jest rozkopana? Jak można trzy ulice rozkopać w jednym punkcie? – pytała aktorka.

Instagram/Screen

Screen/Instagram

Źródło: Radio Zet, Instagram

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość także dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz także nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama