0

Wpadka w TVN. Takiej sytuacji przed kamerą raczej nikt się nie spodziewał (WIDEO)

Reklama

Do wpadki doszło na antenie stacji telewizyjnej TVN. Stacja prowadziła rozmowę z profesorem Danielem Boćkowskim z katedry Bezpieczeństwa Międzynarodowego na Uniwersytecie w Białymstoku. Jednak w pewnym momencie przed kamerą pojawił się niespodziewany gość. Nagranie z tej sytuacji zamieścił za pośrednictwem swojego konta na Twitterze Michał Wróblewski – dziennikarz „Wirtualnej Polski”.

POLECAMY TAKŻE: Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama

Wpadki w programach telewizyjnych lub w trakcie prowadzonych wywiadów mają miejsce nie od dziś. Przykładów jest wiele i nawet nie trzeba wykraczać poza krajowe podwórko.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

W polskiej telewizji do niestandardowych sytuacji dochodziło zarówno w trakcie programów rozrywkowych, jaki i również tych, w których poruszono tematy polityczne i społeczne.

Kilka lat temu głośno było na temat sytuacji w „PnŚ” z udziałem Marzeny Rogalskiej. Chodzi o krótki pokaz iluzjonisty „Pana Ząbka”, który zaangażował do swojego występu prowadzącą TVP. „Wpadka” na pierwszy rzut oka wyglądała na bardzo poważną. Występ artysty zdecydowanie nie powiódł się, a Marzena Rogalska trafiła z ranną dłonią do szpitala.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Natomiast w 2021 roku internet obiegło nagranie z wpadką autorstwa dziennikarza Polsatu – Michała Cholewińskiego, który nie wiedział, że jego wypowiedź jest już na wizji. Dziennikarz wypowiedział wulgarne słowo w trakcie swojej wypowiedzi prawdopodobnie nie wiedząc, że jest już na wizji.

Reklama

Wpadka w TVN

Z kolei w zeszłym roku do internetu trafiło nagranie z wywiadu, który odbył się na antenie stacji telewizyjnej TVN24. Stacja przeprowadziła rozmowę z profesorem Danielem Boćkowskim z katedry Bezpieczeństwa Międzynarodowego na Uniwersytecie w Białymstoku.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Jednak w trakcie rozmowy przed kamerą gościa stacji pojawiła się jeszcze jedna osoba, której reakcja szczególnie zwróciła uwagę internautów. Kobieta najprawdopodobniej nie zdawała sobie sprawy z trwającej rozmowy profesora Daniela Boćkowskiego z TVN. Nagranie z tej sytuacji opublikował na Twitterze dziennikarz Wirtualnej Polski – Michał Wróblewski.

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem także z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama