0

Wpadka w TVN z Kraśko. Takiej sytuacji nikt się nie spodziewał [WIDEO]

Reklama

Piotr Kraśko zaliczył wpadkę na antenie stacji telewizyjnej TVN. Dziennikarz komercyjnej stacji telewizyjnej w tym roku relacjonował wyniki polskiej tenisistki Igi Świątek w trakcie jej sportowych wzmagań na kortach French Open. Jednak w trakcie transmisji z udziałem dziennikarza doszło z jego strony do niemałej wpadki.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Fatalna wiadomość dla widzów TVP. Chodzi o program Adriana Klarenbacha [FOTO]

Reklama

Wpadki w telewizji to z pewnością żadna nowość. Można powiedzieć wprost, że były, są i będą. Taką nieoczekiwaną sytuację ma na swoim koncie każda duża telewizja.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Do dziś wielu widzów Telewizji Polskiej może pamiętać zdarzenie, do którego doszło w programie „Pytanie na śniadanie” z udziałem Marzeny Rogalskiej i iluzjonisty „Pana Ząbka”.

Mężczyzna w trakcie programu zaangażował do swojego występu Marzenę Rogalską, która wówczas prowadziła program razem z Tomaszem Kammelem. Niestety występ nie powiódł się, a Marzena Rogalska trafiła z ranną dłonią do szpitala.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Do innej wpadki doszło dwa lata temu na antenie telewizji Polsat z udziałem Michała Cholewińskiego, który nie wiedział, że jest już na wizji. Dziennikarz wypowiedział wówczas słowa, które raczej ze świadomością bycia na żywo, by nie skierował do kamery.

Reklama

Piotr Kraśko i wpadka w TVN

Piotr Kraśko relacjonował poczynania Igi Świątek w trakcie turnieju French Open. Dziennikarz przedstawiając wydarzenia sportowe został namówiony przez redakcyjnego kolegę do wykonania tenisowego „ślizgu”. Jednak pierwsza próba nie zakończyła się sukcesem. – Ja nie wiem, jak oni się ślizgają. To jednak trzeba umieć – podsumował Kraśko.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

Następnie nagranie Piotr Kraśko opublikował za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

Nie wiem, czy ktoś mnie przebije w szybkości zapoznania się z legendarną nawierzchnią Roland Garros. Nadal mówił, że 'trzeba ją poczuć’. Coś w tym jest. Nie ma to jak wypuścić reportera ze studia w teren! Od razu 'padnie z wrażenia’. Ważne, ile razy się wstanie – napisał Piotr Kraśko na swoim koncie na Instagramie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Piotr Kraśko (@p_krasko)

Źródło: Instagram

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło również do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie także z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

 

Reklama