0

Wrzawa wokół filmu Agnieszki Holland. Media obiegła zaskakująca informacja [WIDEO]

Reklama

„Zielona granica” to nowy film Agnieszki Holland, który od samego początku budzi wiele emocji. Reżyserka w rozmowie z „Faktem” wypowiedziała się na temat ukazania się fragmentów jej filmu na antenie TVP.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Wybrzmiała oficjalna informacja. Znany gwiazdor dołącza do TVP [FOTO]

Reklama

W ostatnim czasie w mediach jest bardzo głośno na temat filmu w reżyserii Agnieszki Holland pt. „Zielona granica”. W obsadzie produkcji znaleźli się znani polscy aktorzy, wśród których można wymienić między innymi Maję Ostaszewską, Tomasza Włosoka, Jaśmine Polak, czy również Macieja Stuhra. Dodatkowo wśród aktorów znaleźli się także zagraniczni artyści, którymi są m.in. aktor Jalal Altawil, czy również aktorka Behi Djanati Atai.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

W ostatnim czasie produkcja, za której reżyserią stoi Agnieszka Holland wywołała sporo emocji. Wiele komentarzy w tej sprawie wypłynęło ze strony polityków obozu Zjednoczonej Prawicy.

W tym tygodniu o pewnych działaniach w związku z emisją „Zielonej granicy” w kinach poinformował wiceminister resortu spraw wewnętrznych i administracji – Błażej Pobożny, którego słowa zacytował oficjalny profil Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na Twitterze.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

Wynika z nich, że przed seansem w kinach będą emitowane specjalne spoty – W kinach studyjnych w całej Polsce film Holland będzie poprzedzony specjalnie przygotowanym spotem, który pokazuje te elementy, których zabrakło w tym filmie – czytamy na profilu na Twitterze MSWiA.

Teraz na temat sytuacji wokół filmu wypowiedziała się sama Agnieszka Holland, której słowa przytoczył „Fakt”.

Reklama

Film „Zielona granica” i komentarz Agnieszki Holland

Agnieszka Holland w rozmowie z faktem wspomniała o pojawieniu się fragmentów jej filmu na antenie TVP. Dodała przy tym, że sprawą mają zajmować się prawnicy.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje legenda polskiego sportu

Dużo niebywałych rzeczy się dzieje, prawda? Ze strony organów państwa także. A jeśli chodzi o pokazanie fragmentu „Zielonej granicy” w TVP, trudno jest mi to komentować. Nasi prawnicy się tym zajmują. To jest po prostu zwykła kradzież — powiedziała „Faktowi” Agnieszka Holland.

Reżyserka powiedziała również, że bieżąca sytuacja ma na nią mieć negatywny wpływ.

W żadnym demokratycznym kraju coś takiego nie miało nigdy miejsca. Chyba że w najgorszych czasach stalinowskich albo w 1968 r. To jest to po prostu coś niespotykanego. Źle to znoszę, ponieważ tak tego typu nienawiść idąca z góry nakręca innych ludzi i człowiek nie wie, co może się stać, prawda? Ale „Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę — podkreśla Agnieszka Holland.

Poniżej zamieszczamy trailer filmu.

Źródło: Fakt, Filmweb

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Film Zielona granica

Reklama