0

Wszyscy na to czekali. Rachoń i Cenckiewicz przekazali właśnie nowe informacje [FOTO]

Reklama

Michał Rachoń za pośrednictwem swojego konta na Twitterze zamieścił nowy wpis na temat filmu dokumentalnego „Reset”, w którym odpowiada za reżyserię razem z historykiem Sławomirem Cenckiewiczem. O co dokładnie chodzi?

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Reklama

Cykl dokumentalny pokazujący politykę międzynarodową oraz relacje Polski z krajami NATO oraz Rosją. Kulisy prowadzenia tej polityki w rozmowach ze specjalnymi gośćmi – tak na temat serialu dokumentalnego „Reset” możemy przeczytać na stronie Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

Za całe przedsięwzięcie odpowiada Michał Rachoń i Sławomir Cenckiewicz. Dziennikarz i historyk w ostatnim czasie poświęcają sporo miejsca w swoich mediach społecznościowych serialowi dokumentalnemu „Reset”. Niedawno Michał Rachoń za pośrednictwem swojego konta na Twitterze podał dane dotyczące oglądalności drugiego odcinka serialu.

Z przytoczonych przez niego informacji wynika, że w telewizyjnej „Jedynce” produkcja była oglądana przez około 825 tysięcy widzów. Z kolei na antenie TVP Info „Reset” oglądało 817 tysięcy telewidzów. Łącznie drugi odcinek obejrzało 1 milion 642 tysiące osób.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Kosmiczny wynik oglądalności. Reset odcinek 2: Notatki z Moskwy. @tvp_info: 817.000 widzów (8.0%), TVP1: 825.000 widzów (8,1%). W sumie: 1 milion 642 tysiące widzów, 16% udziału w rynku telewizyjnym w tym czasie. Dziękujemy i zapraszamy razem z @Cenckiewicz w najbliższy poniedziałek o godzinie 21.30 – napisał dziennikarz TVP Michał Rachoń na Twitterze.

Reklama

Michał Rachoń o trzecim odcinku

Teraz dziennikarz Telewizji Polskiej poinformował na Twitterze o trzecim odcinku serialu dokumentalnego „Reset”, w którego trakcie ma zostać proszona amerykańska perspektywa polityki „resetu”. Kolejna odsłona produkcji zostanie wyemitowana w poniedziałek o godz. 21:30 na antenie TVP1 i TVP Info.

POLECAMY TAKŻE: Kompromitująca wpadka na antenie TVN. Tego nikt się nie spodziewał [WIDEO]

Jutro o godzinie 21.30 razem z
@Cenckiewicz i całą ekipą twórców serialu zabierzemy Państwa w podróż za ocean. W odcinku 3 przyjrzymy się amerykańskiej perspektywie polityki #Reset.u. Poniedziałek, 26.06.2023 @tvp_info oraz TVP1 godzina 21.30 – napisał Michał Rachoń.

Krótko na ten temat wypowiedział się także Sławomir Cenckiewicz za pośrednictwem swojego konta na Twitterze: – Taaak! Zapraszamy! – napisał historyk.

 

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama