0

Wszystko jest już jasne. Ważna zmiana w znanym programie TVP [WIDEO]

Reklama

„Jak oni kłamią”, to jeden z nowszych programów TVP, którego emisja rozpoczęła się na początku lipca bieżącego roku. Wśród jego gospodarzy są znani dziennikarze Telewizji Polskiej, między innymi: Adrian Klarenbach, Michał Rykowski i również Jacek Łęski. Teraz media obiegła nowa informacja w związku z emisją cyklu.

POLECAMY TAKŻE: Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do TVP

Reklama

W trakcie wakacji widzowie Telewizji Polskiej otrzymali w propozycjach programowych nowy cykl pod nazwą „Jak oni kłamią”. Jego premiera odbyła się na początku lipca. Pierwszy odcinek został poprowadzony przez znanego dziennikarza Telewizji Polskiej Adriana Klarenbacha.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Będziemy tutaj prostować kłamstwa i niedopowiedzenia, manipulacje TVN oraz to, co chcą przed swoimi widzami ukryć w tej stacji. Witamy w polskich mediach – powiedział Adrian Klarenbach na początku pierwszego wydania nowego programu „Jak oni kłamią”. Wcześniej program został zapowiedziany w głównym wydaniu serwisu informacyjnego „Wiadomości” TVP przez Martę Kielczyk.

POLECAMY TAKŻE: Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje popularny aktor

Emisja programu odbywa się o godzinie 19.19 na antenie TVP Info i jeden jego odcinek trwa około 8-10 minut. Gospodarzami cyklu „Jak oni kłamią” są dziennikarze Telewizji Polskiej, m.in. Adrian Klarenbach, Magdalena Wierzchowska, Michał Rykowski i Jacek Łęski. Z nowych informacji przekazanych przez portal Wirtualne Media wynika, że program „Jak oni kłamią” ma być także dostępny w telewizyjnej „Jedynce”.

Reklama

Emisja w TVP 1

Emisja „Jak oni kłamią” na antenie telewizyjnej „Jedynki” ma się odbywać od poniedziałku do piątku o godz. 20:15.

POLECAMY TAKŻE: Przykra wiadomość. Nie żyje popularny aktor znany z legendarnego filmu

Na antenie TVP1 „Jak oni kłamią” będzie emitowane od poniedziałku do piątku o godz. 20:15 – po głównym wydaniu „Wiadomości”, prognozie pogody i serwisie sportowym. Poprzednio w tym paśmie można było oglądać magazyn reporterski „Alarm!”. Teraz od poniedziałku do piątku będzie można go oglądać o godz. 6:45, natomiast w soboty tak jak dotychczas będzie pokazywany o 20:15.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat także 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama