0

Wszystko jest już jasne. Znana dziennikarka dołącza do „Wiadomości” TVP [WIDEO]

Reklama

Pewna zmiana zajdzie w „Wiadomościach” TVP. Media informują, że do zespołu prowadzących serwis informacyjny dołączy dziennikarka znana z innych programów publicznego nadawcy. Jest nią Anna Bogusiewicz. Wiadomość na ten temat przekazał portal Wirtualne Media.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Reklama

Niedawno media informowały o pewnych zmianach w programie TVP Info – „Plan dnia”. Do zespołu prowadzących dołączyła Anna Bogusiewicz. W związku z tym w mediach pojawiły się pytania na temat dalszej przyszłości i ilości występów w programie Magdaleny Ogórek, która do tej pory była główną prowadzącą cyklu.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

To jednak nie jedyna zmiana w pracy dla Bogusiewicz. Niedawno widzowie Telewizji Polskiej mogli zobaczyć dziennikarkę w jednym ze specjalnych wydań wspomnianego serwisu informacyjnego z Suwałk – Anna Bogusiewicz poprowadziła wówczas pierwszą i ostatnią część wydania „Wiadomości”.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

Z kolei teraz z najmocniejszych informacji podanych przez portal „Wirtualne Media” wynika, że prezenterka ma na stałe dołączyć do obsady prowadzących program.

Reklama

Nowa dziennikarka w „Wiadomościach” TVP

Z informacji przekazanych przez media wynika, że teraz Anna Bogusiewicz ma na stałe dołączyć do zespołu prowadzących „Wiadomości” w Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Po niedawnym debiucie Anna Bogusiewicz dołącza na stałe do grona prowadzących weekendowe główne wydania „Wiadomości” – informuje Telewizja Polska – czytamy na stronie portalu Wirtualne Media.

Dodatkowo portal podkreśla, że angaż dziennikarki nie oznacza innych zmian w obsadzie prowadzących.

Dołączenie Anny Bogusiewicz do prowadzących główne wydanie „Wiadomości” nie oznacza, że wypada ktokolwiek z dotychczasowego składu. Prezenterami flagowego magazynu informacyjnego TVP są: Edyta Lewandowska, Marta Kielczyk, Danuta Holecka i Michał Adamczyk – poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

Po jednym z ostatnich wydań „Wiadomości” Anna Bogusiewicz prowadził program „Gość Wiadomości”. Nagranie zamieszczamy poniżej.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło także zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

 

Reklama