0

Wulgarne nagranie Andrzeja Seweryna. Pojawiły się zaskakujące informacje [FOTO]

Reklama

Andrzej Seweryn stał się bohaterem skandalu. W internecie pod koniec bieżącego tygodnia pojawiło się nagranie, na którym znany aktor w bardzo wulgarny sposób wypowiada się wspominając o Donaldzie Trumpie, Victorze Orbanie i również Jarosławie Kaczyńskim. Artysta prędko opublikował oświadczenie, w którym postanowił odnieść się do wypłynięcia nagrania. Pojawiły się zaskakujące informacje. 

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Reklama

Andrzej Seweryn to znany polski aktor, który na swoim koncie ma wiele ról w dobrze znanych filmach. Niedawno internet obiegło nagranie, na którym artysta postanowił zaprosić Polaków do udziału w marszu z okazji 4 czerwca.

POLECAMY TAKŻE: Dramat gwiazdora TVN. Prokuratura podjęła zdecydowane kroki w jego sprawie

Jednak większy rozgłos zyskał krótki film, na którym artysta w bardzo wulgarny sposób wypowiada się na temat Jarosława Kaczyńskiego, Victora Orbana i również Donalda Trumpa.

Pamiętaj, twoje zadanie jest im przy….ć. Jesteś młody, na razie nie rozumiesz, co do ciebie mówię, ale już szybko zrozumiesz, jak będziesz miał kilkanaście lat albo nawet wcześniej. Już zrozumiesz, komu trzeba przy….ć i nie zważać na nic – mówi na nagraniu aktor.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Tym wszystkim Trumpom, Kaczyńskim, Orbanom pi….m trzeba przy….ć. Żadnych dialogów chrześcijańskich, żadnego tam, wiesz, rozumienia, debaty, porozumienia. Nie, k…a. Faszystom trzeba przy….ć, a nie dyskutować. Bo oni będą używali ten dialog, żeby ciebie zrobić w d..ę po prostu – podkreślił Andrzej Seweryn.

Reklama

Andrzej Seweryn – oświadczenie

Wokół nagrania powstało wiele kontrowersji i krytyki. W związku z tym Andrzej Seweryn zdecydował się na opublikowanie w mediach społecznościowych oświadczenia, w którym odniósł się do nagrania, które trafiło do internetu. Aktor poinformował, że ani on, ani osoba, której wysłał nagranie nie udostępniła go w mediach społecznościowych.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

W związku z pojawieniem się w przestrzeni internetowej prywatnego nagrania z moim udziałem oświadczam, że ani ja, ani osoba, do której zostało ono wysłane, nie udostępniliśmy go mediom społecznościowym. Dostało się tam ono z woli tych, którzy mają dostęp do naszych prywatnych kont i którzy, jak sądzę, już nieraz z tej możliwości korzystali – przekazał Andrzej Seweryn w oświadczeniu.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama